• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpir

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Znam, ali ja bi dobro razmišljal čitavu iduču dal bi sadil onu narednu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ti koji su ti rekli da veprovi ne jedu krumpir nemaju dume o poljopirvredi ocito :hahah:
A veprove nece ni jedna mreza zaustavit osim zida haha ni pastir više ne drži
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
Kupljenec svinje jedino možeš zaustaviti pastirom. Treba ga montirati čim ih posadiš. Poslje montaže svaki dan ili dva u obilazak da nije razvaljena žica.
Nama su ove godine pojeli i preorali sve dva tri dana nakon sadnje. Pogriješili smo dodatno jer smo stavili one pelete kao gnojivo.
 

Gerd1987

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
106
Ekipa planirate li saditi i sljedeće godine? Gnojivo je otišlo vrlo visoko sa cijenom, vidim i zaštita poskupila, vjerojatno će nam i za sjeme opaliti cijenu da boli glava.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
886
Imam više sorti krumpira i sve sorte lagano puštaju klice, krumpiri nisu zeleni a klice su tanke tako da za sada ne prave probleme pa me zanima kako je kod vas? Krumpir je na tamnom i hladnom mjestu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh