• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Moj je zaduzenza lakše poslove,ovih dana se malo oralo nemam vremena ni slike stavit













Moja pšenica
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
nemaš šta mislit samo ako ga možeš kupit jer sigurno nije baš jeftin...sa srećom
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Haha,osjetite i vi zimsku idilu i probleme koje ona nosi sa sobom,,,sad ga na Treskavcu ima 20 cm??Šta je sa kokicama???????
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pih, sad moraš menjati avatar...:icon_lol:
Ajd pa nek ti je sa srećom, potraga i kupnja za novim traktorom...:icon_super:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Pih, sad moraš menjati avatar...:icon_lol:
Ajd pa nek ti je sa srećom, potraga i kupnja za novim traktorom...:icon_super:

Hehh pa kad dode novi cu ga lako promjenit hvala nadam se da cu dobro umocit :D hhehehhe
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Nek je sa srecom. Sta nameravas sad uzeti.Mozeli neka slika tog bertolinija sto si dobio u zamenu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060


Heh priprema za drugu zimu...malo drva se skupilo jos malo i to je to hahah...jos nista od novog traktor jos tražim,...ako zna neko ko bi prodo Goldonija 240 nek se javi
 

NoNameBoy

Član
Tu od
21 Ožu 2013
Poruka
59
kolega

kako je građena ona mala prikolica sto je na pocetku na kultivatoru

takva bi meni taman pasala, pa ako imas kakvih podataka bilo bi super
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Evo dosla nova mašina
spg5.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh