• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Hm, izgleda dosta nisko..iako je hidraulika do kraja dignuta...će ti zapinjat u vožnji i manevriranju po njivama?

Po cesti ga natagnem na poteznicu pa je dosta visoko a po njivi me nije ni briga heheh i ovako moram orat
 
Z

zeleno zagorje

Guest
stavi plug na onog koji se vidi iza traktora pa da vidiš kak se to radi
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Varam li se ili si i prije nekog vremena pravio neki plug i montirao mu gore neki uteg?????????šta je sad opet?????jeli to sada drugi plug za drugu njivu :lol::lol:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo slika pluga za transport...i slike oranja od jučer,od danas nemam jos sutra orem mozda budem sliko...











 
Posljednje uređivanje:

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Rekoh li ja da vježba čini čuda :rolfer::finga: lijepo uzorano i duboko,,vidim ovaj audi se nageo dobro a i srednjim dijelom već struže zemlju,znači dubina na max.
a čini mi se i da je ugodba,imali ste kišu????sa slike bih rekao da je vlage na mjeru :supz::supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
da,ma ova usrata kisa pada i danas da bar nije danas jos pala da preorem jos jedno mjesto pa sam za prvu rundu gotov...ali jbg cemo kasnije
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Neka kiše,neka.Poorat ćeš ima vremena.Da bar kod mene pada,ja nisam vidio kiše već 35 dana,neka kiše.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e krompironja pa daj i nama malo kiše.....nemoj sad da tebi bude previše a mi ovamo nemamo ništ:partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Evo danas sam oro...prvo da rečem da sam oro sa plug od vlasnika ove parcele...on je prije imo vinkovića al ga je prodo da kupi goldonija,samo ga jos nije kupio pa je htjeo da sa njegovim plugom orem jer ide dublje,sobzirom da je to u dolcu onda se može jer je tamo debela zemlja ali kod mene u polju bi ovaj samo šaro...











bilo bi idealno da nisam puko u stablo sa maskom hhahhaaha


I video
http://www.youtube.com/watch?v=Hx3Pnqqzx1M
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Aaauuuuuuuuu,što udari audija?????kočnice?????dioptrija??????:lol::lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
misliš da je alkohol....ja koliko sam vidio da pije mlijeko e sad ako ga mlijeko šutne?????:supz:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
misliš da je alkohol....ja koliko sam vidio da pije mlijeko e sad ako ga mlijeko šutne?????:supz:

Hahah ma nije alkohol nego bas glupost jednostavno nisam gleddo napred nego u plug i bilo je bum hahahah
 

Najnoviji postovi

Na vrh