• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Mislim da nisi prvi sa videom bilo je par njih prije ubacenih, ovaj transporter je stvarno u losem stanju a i dalje radi. Sto znaci da su to jako jako dobre masine.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Uff...jedva stignem pisat evo dovršio sam košaru...





Par slikca od kokica...


Nema sta več je pravi j***č


I jos malo plavnika...






Od svega najvise volim kad je ovdje...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Oh da malo mrdnem temu s mrtve točke...radovi su obustavljeni do zahlađenja,sad se radi jedino sta se mora i neke sitince...tomica se redovito koristi za sada najvise košara...

Sad samo ovo...






Malo farbe




 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ej Krompironja, milina je ovo što se sad radi, znači uživa se 100%.
Roniš malo, jel to ideš u ribolov?
 

zaha

Član
Tu od
22 Velj 2012
Poruka
88
Prvo da pohvalim tvoju korpu super je nadam se da ce ti dobro koristiti, lijepo sad izgleda auspuh kod tomice i kod mene je tako u pocetku bilo i onda kroz pola godine pocelo da odpada a taj proces kod mene se ubrzava prilikom pranja. Perem sa velikim karcher aparatom i on kuda prodje preko auspuha nestane farba.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
to ti je ova najnivija linija ::::krumpironja 4x4:::::lol::lol:

To je noviji linija od TT-a TV :p

Ej Krompironja, milina je ovo što se sad radi, znači uživa se 100%.
Roniš malo, jel to ideš u ribolov?

Aha to ja i stari,ako nisam na traktoru sam u moru

Prvo da pohvalim tvoju korpu super je nadam se da ce ti dobro koristiti, lijepo sad izgleda auspuh kod tomice i kod mene je tako u pocetku bilo i onda kroz pola godine pocelo da odpada a taj proces kod mene se ubrzava prilikom pranja. Perem sa velikim karcher aparatom i on kuda prodje preko auspuha nestane farba.

Bome od kad je imam traktor radi svaki dan...a mah ja ga isto operem sa minivošem ali meni ga i toplina farbu...najvise toplin,prvi vrhu auspuha je bilo najgore...

Evo moje lucerne hahahah


Evo jučer sam bio malo među trsi


I onda sam ga doma uzeo sutra imam nesto za malčirat


Kod mene pada kisa :D nakon dugo vremena do sa je palo 58l/m3 ovaj tjedan počinjem sa oranjem,sredinom tjedan utorak srijeda...tako da bti ce sliika
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ajde ajde,samo ti ori,vježba uvjek dobro dođe :lol::lol: tako ćeš i naučiti.:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh