• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Sponzoruša je montirala 3T i sprema se za napravit jednu škatulu za vozit šoldi...


:partyman: :partyman: :partyman:



A može i ovako...


Ovako je puno lakše mjenjat
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
hehehe :finga::finga::finga::partyman::partyman: a đe si to bija da si tak moral prikolicu gurat sry ako dva puta pitam

a jel prikolica tvoja ??
 
Posljednje uređivanje:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ahah,nez di da pocen sladoled radim doma sam imam domaca jaja pa mogu,imam i zlahtine tako da imam i toga,isti za koga radim u VB ima i ovce tako da mi ni janjetine ne fali...U zivotu je najbitnije poznavat određene osobe i svega ces imat!

Bogati kako radiš sladoled od jaja :weedman::rolfer::x:lol::scratch
 
Posljednje uređivanje:

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Jednosavno...stučem bjelanjak i žutanjak odvojeno dodam vanilij šečer,vrhnje za slag,i par tajnih sastojaka i to je to...naravno stavim u škrinju da se zaledi...bude bolji od najboljeg kojeg kupiš
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Malo si "prejake" profile uzeo:rolleyess:

Mislio sam ja radit od slabijeg ali reko,kad več radim,radit cu kako treba pa da može i jači traktor koristit je...misliš zbog težine? po mome proračunu kad bude gotova imat će 60 kila,jel to puno?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
težina je OK ako izdrže profili:supz:eek:visi šta misliš nosit u njoj............ak nije neki teret onda sve 5 :idea:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
zahina je super a ti budi sretan da tvoja bude kao njegova :weedman:

Aj budi fer pa prelistaj par stranica nazad,moje teme i nađi slike kad smo kokošar varili pa pogledaj od čega je napravljena konstrukcija...ja bi na jednu šipku mooj traktor objesio i nebi se savinula...ja i kažem da ova košara može izdržat vise nego sta traktor može dignut,a ti misli sta očeš!

Da se ne mučiš imas na 100 strani
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
eeeeeeee pa da sad sam vidio to su profili iz dućana oni što drže police:supz::supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pratijo sam malo taj po u Crikvenici. Dimilo se upravo na vaš otok. Požar je gasijo i forumaš Aco 93. Na kraju ipak bio dobro savladan :).

Eto ti moje kiper košare:




19560539.jpg


19497639.jpg


19510377.jpg


Odmah posle izrade na mom bivšem TV 420
17651331.jpg


Mogal si nešto ovako izradit. Nemogu je prehvalit kako mi ona dobro služi. Od svih stvari što se traktora tiče, najviše nju upotrebljavam.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=oMrwP91tkMc&feature=share&list=UUM4G__81U9rhHUQfTDzGq1w[/YT]

Nešto me zeza link od YT, jedva sam savladao ovu tehniku.

18256887.jpg


18256888.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh