• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kučište poklopca hidraulike TD55

orahij

Novi član
Tu od
16 Pro 2016
Poruka
3
treba mi pomoc!zanima me dali su ista kučišta poklopca hidraulika od torpeda 4006 do 6206?meni treba jer mi je puklo na mojem TD55,stalno se dvoumim jer moj ima hidraulicni volan i ima neke dodatne prikljucke zbog tog.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ne razmem se baš v Torpedo, no trebalo bi biti isto.
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Isti je poklopac. Na mom je klipnjaca jednom prilikom izvalila dno kucista brutalno, doslovno zinulo .. Tanjirace bile na polugama i pukla civija na klipnjaci .... Uglavnom, zavareno, i nikad nije pravilo probleme tako i prodan.
 

orahij

Novi član
Tu od
16 Pro 2016
Poruka
3
puklo je u zadnjem djelu, rupa ko šaka i nije niko htio varit.kupljeno polovno za 2000kn:icon_winkle:

inače se bacam u restauraciju svojeg torpeda td 55 ..slagano je diferencijal hidraulik motor limarija...imam problem sa cahurama od rukavca eznam kako ih izbit van
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
..nema slike
Sretno u restauraciji.
Ne mogu se smislit nacina ali u situaciji ceš se snaci :) nabiješ nesto između čahure i kućišta pa tak nekak istjeras ju van..svakakvi alati se tu nađu pri ruci kod takvih situacija
 

orahij

Novi član
Tu od
16 Pro 2016
Poruka
3
Neznam stavit sliku, trazi url... Rukavci su gore, nove pikse vareni rukavci,sad me samo zanima dali smije bit luft gore dolje jer ja imam malo. Mozda mora bit
 

Najnoviji postovi

Na vrh