• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
A kaj pitaš kad si ga prešnjofal neki dan kad si mi alat vračal.
Kamere su sve snimile 😉
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,906
Tak je ispal na slici.
A mislim da mi ta životinja vjeruje više nego ljudi...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,061
Tak je ispal na slici.
A mislim da mi ta životinja vjeruje više nego ljudi...
Mislim da si u velikoj zabludi, barem kaj se tiče ovog foruma. Koliko vidim tu ima puno, puno Žuleta koji imaju povjerenje u tvoje znanje i savjete, bez obzira kaj ti ponetko spočitava ¨ključ 13¨. Koliko vidim, kaj se tiče mehanike na traktorima, uglavnom se traži Tvoje mišljenje kao konačno (konačni odgovor). Nije to slučajno i bez razloga. I ja sam jedan od njih, na čemu sam ti beskrajno zahvalan. Živio ti nama. Čuvaj se i pazi i na mačka. (y)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ne boji se ni moj guzice okrenuti, samo mi tak nije bil fotogeničan.
Ti si svojima moral mamac dati da ti se usude rit pokazati :hahah:

Kak te grdo gleda možda si mu ponudil stari 160
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Moj pomočnik Žule se probudil

Šalu na stranu, ovdje se jako dobro vidi kako su mačke svjesne svojih boja i kako se zna uklopiti u okolinu..muhin mačak na paleti ili ovaj na krevetu
 

Prilozi

  • 20230225_153613.jpg
    20230225_153613.jpg
    38.1 KB · Pregleda: 24

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,915
Sin i ja od kutije napravili kućice za pse 😂😂😂😂.. Moraš nekako zabaviti dijete dok je kiša vani...

I naravno da moraju u jednoj spavati iako imaju svaka svoju...

Lijeva godinu dana ima, desna 16 godina...
IMG_20230302_142926.jpg
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,915
Evo uspio sam ih lijepo uslikati...

Desna je bila otrov za mačke, miševe štakore, krtice... U biti sve što hoda. Ali dok je bila mlađa... Sada nekad kad je lijep dan, kad se potrefi da vidi, čuje i njuh ima. Onda zna uloviti ponešto.

A lijeva je preuzela posao nakon kraće obuke. Ta lovi sve što se miče. Voluharice u voćnjaku ko prava. Jedino što moraš paziti da nogu ne polomiš kada ideš nakon nje... Rupe da 3 puta stane unutra.

Ali je od stare isto pokupila da se nedjeljom, kišnim danima, snježnim danima i hladnim danima ne radi 😂... Onda se leži u predsoblju i odmara.


IMG_20230302_144305.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh