• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kućni ljubimci

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,940
Nije kućni, ali...
Išao sam malčirati jedan zapušteni vrt.
Na jednom mjestu trava se trese. Stanem i idem vidjeti da ne pogazim kakvu životinju.
Sova se zapetljala u neku travu koja joj je zapela za krila. Jedva sam tu travu maknuo i sovu premjestio u hlad. Tu je počela obrađivati krila i kasnije odletjela. Mobitel mi je bio malo dalje i nije mi se dalo ići do njega.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Naravno da ne.
U oči gleda kad je gladan ili kad napravi neku od svojih nepodopština. Zna da je crveni zabranjena zona pa je mislil i ovaj put da bude pod rit...


 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Moj maček, na drugoj sliki u postu #450, sinoć viđen zadnji put. Danas smo se cijeli dan nadali da se bu pojavil, ali nema ga. :(
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,715
A moj Žule gde vidi mastivurdača tu je.
Cijelog ga je obrisal sa svih strana 🤭

Lako tebi, osim @muhice, i mačka si navčil delati mehaniku ;) :ROFLMAO:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,128
Moj maček, na drugoj sliki u postu #450, sinoć viđen zadnji put. Danas smo se cijeli dan nadali da se bu pojavil, ali nema ga. :(
Kod mene su troje. Dva muška i jedna mačka. Stariji muški zna izbivati po dva tri dana i onda se vrne doma. Onda je mir nekoliko dana. Kad ogladni bude se i tvoj vrnul doma.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
Moja mala šminkerica, skriva se po ženinom cvijeću
20231020_180736.jpg 20231020_180741.jpg 20231020_180808.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh