• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kud poslat snimku?

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
danas sam skoro stradao,krenem preko pružnog prijelaza(vinogradska ulica,Pitomača),svjetlosni signali ne rade,branici dignjeni,vlak,koj nasreču nije letio prolazi,nema čovjeka (željezničara) koj bi ,ako je u pitanju bio kvar,na neki način nešto signalizirao,uspio sam mobitelom sve snimit,al neznam stavit video na forum........pitam ja vas....bi li vi to dali u medije......pa neko je mogo poginut bez zrna baruta?:(whew):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Recimo pošalješ na emisiju ''PROVJERENO'' , možda bi niih to zanimalo.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
znaš šta ......sve te dečke znam,bojim se da neko ne dobije otkaz.....pa što baš zbog mene,nisam ja taj...al opet,da su zbog nečije nepažnje neka djeca ostala siročad....neznam....:icon_sad:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Pa onda sjedi s'mirom , tvoja volja.
Neko bez glave ili neko bez hljeba , teška odluka.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
to me cijeli život prati,uvjek sam gledao kako je drugima bolje,a tek onda na sebe....a jbg možda to neko odnekud broji.....:icon_sad:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
To nisu stvari za zajebanciju ,gukni golube prema medijima,barem lokalne novine.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nigdje ne piše niti se uči da se preko pruge prelazi bez okretanja glave ...došla su vremena da treba više paziti na zelenom svjetlu nego na crvenom
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a šta misliš zašto sam stao,zato što nisam usporio i okreto glavu........:(whew):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nemoj da se zajebeš,za svaki slučaj obnovi policu osiguranja,nekom smrkne a nekom se i sunce pojavi,ali bolje mir i samo ti požuri ali polako,da još grbiš leđa na ovome svijetu.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,282
Labavi, stavi ti malo prst na čelo! Da nije taj vlakić bio režiran tebi,
da nije Podravska kozanostra u pitanju, al dobro ti je ajkula reko, obnovi polisu životnog, i povećaj kvotu!!!:icon_weed:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
a jeste duhoviti,a ja se usro......bolje me naučite kako se stavlja video uradak na forum......:(:
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Prvo nazovi HŽ i prijavi im kvar uz napomenu da nije tvoje da brineš za njihov posao ( i nw brini nitko neće dobit otkaz, to je državna firam)

Ukoliko se počnu pravit pametni, bahati reci da imaš snimku koju si sam snimio jurećeg vlaka kroz prijelaz na kojem niti radi rampa niti svjetlosna signalizacija te da ćeš ju dat u medije ak se ne saberu...

a možeš poslat snimu i meni, ja volim imat posla s državnim službenicima. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
nigdje ne piše niti se uči da se preko pruge prelazi bez okretanja glave ...došla su vremena da treba više paziti na zelenom svjetlu nego na crvenom


Eh, baš tako - sjećam se jako dobro, kada sam polagala "C" kategoriju, prelazili mi skoro svakodnevno prijelaz sa rampama - i veli meni instruktor - a šta, ti vijeruješ uvijek dignutim rampama? Teško je okrenuti glavu lijevo i desno?

Nigdje ne piše da se mora, ali zbog osobne sigurnosti, treba. Lapsusi i kvarovi se događaju, i to nas može stajati života.

Naravno da si morao prijaviti, možda je kvar u pitanju, a kako će oni to znati ako im nitko ne rekne.
A ako budu bezobrazni - odvjetnik, tužba i traženje naknade za pretrpljeni strah i duševne probleme - ptsp i slična sranja. I noćne more.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A kak bi glavu vrtel kad je moral gledati u ekran da kaj krivo ne snimi? Pa još kontrola pješaka, došlo ljeto, vreme za laganu i kratku odječu ....

Vjerujem da ni to nije po pravilu službe, jedino ako Labavi ima instaliranu kameru ko rusi da sve snimi :icon_scratch:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
Dečki, koliko put ste bili preko PP zamoljeni da pripazite na način pisanja?
Bila je i obavjest, koja, očito, nikom nikaj ne znači.

Ajd', uozbiljite se već jednom, pa počnite pisati kak treba. Ili stvarno želite da vam se brišu poruke koje pišete?
Nemojte tjerati moderatore da počinju stvari rješavati "batinom", kad već molbe ne pomažu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Da pojasnimo.....
prvo sam vrtel glavu,videl da dolazi vlak(prije već napisano da nije juril neg išel polako)stal pa tek,pošto sam se par sekundi čudil ko pura glisti, vadil mob i snimal.
A kaj se tiče ljetne obleke,je i tu se glava počela nekaj se više okretati:icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Brz si na okidaču, ha?

Moje je mišljenje da snimak ostaviš za sebe, ako si več htel nekom skrenuti pažnju trebal si to odmah napraviti jer vjerujem da je to do sad več prošlo vrijeme, a ako nije još uvjek stigneš.

Kaj se tiče okretanja glave, pazi da zbog jedne ne izgubiš onu s ramena :(whew):
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Misliš da me vlak ne pregazi?:icon_weed:

A kaj se tiče snimke,upravo tako sam i postupio,al zanimalo me šta bi neko drugi na mom mjestu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh