• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuda za novu godinu?

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Setajuci gradom danas vidio sam dosta reklama za novu godinu. Tipa,docekajte je u Rimu,u Beču,Dubrovniku,Splitu, Sarajevu i tako dalje da ne nabrajam. Ali nudi se i Australija,i neke egzoticne zemlje.

Kuda cete Vi forumasi za novu godinu? :scratch
Imate sto u planu ili to radite u zadnji tren planirate?

2pzb7v8.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
čuj kod mene budu slabe financije,pa da se i može ,tu su djeca,posao kakav je ,a za jednu noć mamurluka mi se ne isplati ići nekud daleko,dok klinci malo porastu volio bih nekamo sa boljom polovicom i da se može ostati bar tri dana ali nema tko da nas zamjeni u štali nažalost :supz::supz:
 
Z

zetor4718

Guest
za dobru zabavu nema puno mudrosti(e sad ukusi su različiti),meni osobno treba samo dobra ekipa koji se vole zajebavati,a ostalo mi je svejedno jel pijem,pivo,vino ili sok,tako mi nije ni muzika nije bitna jel svira uživo ili radio...uglavnom taj me dan nebrine nimalo pa i da ga provedem u krevetu,bitniji mi je božić.ajkula-najbitnije da si sa obitelji jer gdje god da si sa njim naljepše je!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
najvjerovatnije kod kuće jer su mi moje cure još premale da i sa njima idem,bit će hrpa pirotehnike i udri......
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pa u birtiji koja je najbliže kući da se znam ujutro vratit ,kakva putovanja ionako ćeš se zapit,nećeš ništa viditi, i još ćeš potrošiti novce
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
onako reš pečen i dobro ohlađen,pijače se nešt uvijek nađe i kada je obitelj na okupu meni čist dovoljno, bez nekih velikih selebritija koji ne znaju kako bi se preseravali:supz::gitarist::supz::gitarist:
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Zaboravio sam i popularno zvanu francusku salatu uz odojka.

A ove godine bi bas htio tak docekat novu,sa odojkom i francuskom i malo pivice rakijice i dosta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo ti sačuvaj kesu i mladenkinu podvezicu ,inače budeš ušao u novu godinu tanjeg novčanika i sa tužnom kumom:supz::supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hotel Foteljinski prva klasa,uz bogatu večeru,janjetina sa ražnja,krompir salata i još kakvih namudaja što žena spremi,meza,krajiška pastrma,kulen,domaća kobasa,sir,umaci namazi itd.....i naravno gemišt cilu noć dok nepadnem u krevet.nemoram ni vileniti niti bilo što samo nek je ugodno.a meni malo fali da napravim feštu,gdje je volja tu je i put....
 
G

GROF

Guest
., zgodna tema.-

., ja volim putovat i tulumarit., ALI dosta često zbog naravi posla sve moram organizirat sekundu do., tako da dosta puta, kada je?, nekakova dobra feštica moram delat., tako i za ovu Novu godinu još neznam u koj sam fazi dela ili slobode???...
., volim iće i piće, ženice, čovik sam iz Naroda pa me volidu ljudi., ki fešta?, mene zove aj nam u društvu budi!!! ...
., za Blagdan Božića! najviše volim bit u krugu obitelji., to mi je nekako najmilije.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
hotel Foteljinski prva klasa,uz bogatu večeru,janjetina sa ražnja,krompir salata i još kakvih namudaja što žena spremi,meza,krajiška pastrma,kulen,domaća kobasa,sir,umaci namazi itd.....i naravno gemišt cilu noć dok nepadnem u krevet.nemoram ni vileniti niti bilo što samo nek je ugodno.a meni malo fali da napravim feštu,gdje je volja tu je i put....

O pa gle ti njega,nisi ti ni lud :mrgreen:
Lako tako cekat novu godinu.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
., zgodna tema.-

., ja volim putovat i tulumarit., ALI dosta često zbog naravi posla sve moram organizirat sekundu do., tako da dosta puta, kada je?, nekakova dobra feštica moram delat., tako i za ovu Novu godinu još neznam u koj sam fazi dela ili slobode???...
., volim iće i piće, ženice, čovik sam iz Naroda pa me volidu ljudi., ki fešta?, mene zove aj nam u društvu budi!!! ...
., za Blagdan Božića! najviše volim bit u krugu obitelji., to mi je nekako najmilije.-

., aj Bog!, čitamo se ...

uz ovo iće i piće kod nas kažu za žene i driće(derati):supz:

O pa gle ti njega,nisi ti ni lud :mrgreen:
Lako tako cekat novu godinu.

ma jok samo tako izgledam.:mrgreen: tako mi je svaku novu godinu....nevolim restorane,hotele itd....
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Danas ugovoren odojak,sad ima oko 30kg pa do 23eg kolko natjera,tako da mi vec sad cure sline i odbrojavam dane kad ce se okretat fino. a ja fino umakat kru u mast :twisted:

Nova godina ce provest doma 99%.
Hrana i iće i piće :rolleyess:

Rock my world
 
Z

zupa100

Guest
DRMR, lep post. hahaha! Probao sam sve načine, sada mi je s obzirom na godine, najdraži ovaj prvi način. Što reče gore uvaženi kolega, ne volim gužvu na ovakav dan. "Nekad bilo, sad se pripoveda..." :drinkers:
 
Na vrh