• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,570
Za ovakve "grde komentare" za drugo nisi nego da sam sebi lasi vužgeš :ROFLMAO: :hahah:, da je vino jako fino bi mi ga previše popili... ali ti si svojevremenu tu javno rekel da ne piješ, pa se vu to ne razmeš :hahah::ROFLMAO:, Pipi i Cocta su pri meni samo za unuke :hahah::ROFLMAO::ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dobro kaj nemam lasi 😂😂
Al da je fino bi napisal kak su zeti pohvalili i tasta 🙂😂😂😂pa ne pijem al volim čuti kad neko ima dobro vinčeko 😊😇😂
Naj im onda puno dati da ih glava nebu bolela preveć 😂😂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,570
Obzirom da i danas moja draga supruga radi cijeli dan, na meni je "meni ne preteška obaveza": da ne ostanemo gladni.
Nisam baš siguran da nam sad spremam "uobičajeno jelo", ali nadam se da moj jelovnik na kraju dana bude OK :) .
Kako Vam se čine: dinstana jetrica od domačih kunića, s đuveđ rižom, zelena salata i malo ove "bezlične tekučine" u čašama - za ručak / večeru? Jedino još moram razmisliti prije nego odem na šetnju do obližnje pekare (cca na 300m od kuće) da li da bude kuruzni ili raženi kruh?

Ručak.jpg
Salata.jpg
IMG_20210407_144415 (1).jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,499
Pa mi kod kuće puno prakticiramo na takav način jetrica,samo pileća i pureća
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,570
Ti si pri meni uvijek dobro došel (y) 👌, moreš dojti i na ovu moju večerju, dapače, svi bumo veseli!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,570
Ovo je več mali, ali dosta dobri putokaz, da nisam valjda previše pogriješil u "današnjem jelovniku", čim je kolega napisal da ga je primila nekakva glad pogledom na fotke.
Odmah mi je malo lakše (y)
(Ali ako vam zutra pokažem "selfi", na kojem imam zatekjeno, ili črno oko - onda je sigurno negdje bila greška :ROFLMAO:)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Sutra isto vele kišu pa se niš nemre delat, al se može kuhat. 😊
Da pitam ekipu iz Slavonije jel ima ko neki starinski recept za gulaš ili paprikaš iz kotlića?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
@Kupljenec ti se sutra (kisni dan) naljuti i svari cijelu prikolicu...bar nece biti prevruce da ti pregrijava aparat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh