• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Pametna glava pije iz velke čaše u kojoj malo ima, kao ova sa slike a tak se u takvu čašu toči, i pomalo liže.
Bedačeki piju iz čaše gemištare a pametna glava razvaža bedačeke u tačkama doma...

Ovo je gemištara
View attachment 33208
Ova gemištara me podsjetila na jednu anegdotu iz davnih godina koja je istinita,,,,
Ovako vjerovatno neki stariji forumaši znaju ko je Alija Sirotanović,,, vi koji neznate nije loše da malo proguglate na vikpediji,,, jednostavno čovjek je legenda za svoje vrijeme,,,
I tako bivši predsjednik bivše države je ga pravo gotivio i volio posebno zbog odnosa sa Staljinom.
Pošto je on tih pedesetih godina bio popularan obilazio bi rudnike cijele bivše države,,
Tako da je bio gore i u Velenju,, i nedugo nakon tog bio kod predsjednika,,
Pita njeg Tito,,,
''čujem Alija bio si u Sloveniji,,, kakvi su Slovenci,,,''''
''dobri,dobri predsjedniče,,, al puno piju,,'''
''kako puno piju?' pita Tito,,
''' pa piju vino iz onih čaša iz kojih mi u Bosni pijemo rakiju'''
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Alija je bil legenda, on je od Tite tražil samo veču lopatu, a umro je kao sirotinja.
Ne konzumiram rakijetinu pa neznam koja je kakvog šusa
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,288
Nekontam koji metar,, ako je kubni,,,
onda 5000,, ako griješim,, ispravite,,
Usput muha,, dobrodošo u klub alkoholičara,,
svi smo mi počeli od jedne čaše,,,:ppozdrav::ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
muha zna...vi ostali ne znate da pijete...otkad je nastalo LOKANJE!!! :hahah:
Muha je puno laktova na šankovima poderal i nasmijal se za njima pa je tak svaša čul i videl vezano za to ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
r.jpg
Mladi regač s
krumpir.jpg
poslije kuhanja i hlađenja oguljenim i na ploške narezanim krumpirom,
malo črnoga (bučinog) ulja i jabučnog octa, soli i to je to:
fina sezonska salata za brkove omastiti i prste polizati
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
A kaj je to za pravog muza.. ni 2 litre vina..
Vidim da je ništ, nakon tih metar gemišta ni računati nezna pa veli da su mu točili otrovano vino :hahah:
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,236
Mojoj najdržoj Bepini danas proslava rođenda xx, a inače je bio u petak s obzirom da je korizma, onda petkom postimo i nemamo nikakve proslave, zato danas njena i moja uža obitelj skupa ručali, juha je bila 👌 kao i lešo meso, ali janjetina nema premca to je to,torte je ostalo sutra za uz kavu malo.
 

Prilozi

  • IMG-20210314-WA0002.jpg
    IMG-20210314-WA0002.jpg
    42.5 KB · Pregleda: 19
  • IMG-20210314-WA0003.jpg
    IMG-20210314-WA0003.jpg
    36.7 KB · Pregleda: 19
  • IMG-20210314-WA0010.jpg
    IMG-20210314-WA0010.jpg
    29.4 KB · Pregleda: 19
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Danas delal lignje sa krumpirom iz pećnice 🤗mljac, i sad još moram šunkicu zvadit iz škrinje 👍🍺da ju odma ujutro denem kuhat.
1617377258204.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh