• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pečem racicu mađaricu, kupljenu jučer u Lidlu, 17, 80 kn/kg, uzela 6 komada jer za više nisam imala, sada ju raspakirala i vidim - nimalo masna.
Muž je dobio zadatak i već je na putu, uzeti će još deset komada, bumo i njih zaledili fino, i gricnuli po želji.

Već miriše.....mmmmmmm. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ti MUHAČ da šutiš, veliki dio povijesti ostaje sakriven za vijeke vijekova amen i nitko od toga ne pravi probleme, a i najbolji prijatelji nisu nikada izdajice. :cool:

Uostalom, vidiš kaj ZJ veli - ak nije hrustavo nije mmmmmmm. Hehe....

ZJ, trebaš prijateljicu? :sneaky:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,932
Ali zato kad naša JO slozi onaj svoj umak od svega kaj u plasteniku najde .... za prste polizati. Imal sam čast probati to spravljeno njenom rukicom.
Nije da joj krumpir ne valja ali umak je vrh.

Srečom dala mi je recept
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,576
Jo, pa oduvijek te smatram prijateljicom...a facabuk nemam, pa mislim onak, zapraf.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Prave Međimurke i Zagorke na fašenjsku nedelju frigaju kokoš, a ne racu, tak naše stare šege veliju ;) :hahah: (y)
 
  • Haha
Reactions: ZJ

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dečkovi, nije da morate shvatiti kao prijetnju ako baš ne želite, ali ja još uvijek kuham kapućino. 🐀 :)

Plus, ja sam oduvijek bila originalna, tolko da i fašenske krafne spečem u Konzumu. :hahah:
 
  • Wow
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,703
Probaj kupiti krafne još negdje možda se razlikuju i možda budu bolje, nebuš znala ak' nebuš probala. Mnogi ljudi vele da su u Trojanama jedni od najboljih... to bi bilo jako originalno za promjenu.
(Uzgred rečeno jubito iz potpisa ti ne dela)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Probaj kupiti krafne još negdje možda se razlikuju i možda budu bolje, nebuš znala ak' nebuš probala. Mnogi ljudi vele da su u Trojanama jedni od najboljih... to bi bilo jako originalno za promjenu.
(Uzgred rečeno jubito iz potpisa ti ne dela)
Joooj, kada smo god prolazili kroz Trojane uvijek smo stali po krafne. Zadnji puta sam bila prije par godina, dala sam zadnje eure za njih, skoro pune dvije pune kutije. I onda sam došla doma i posvađali smo se jer sam kupila za dvjesto pedeset eura nešto (nije bilo cvijeće) što se mome mužu nije sviđalo a ja sam se teško uvrijedila, i riječ po riječ, tri dana smo bili bez tona. Krafne su tamanili kćerka i zet, bili su doma, ja se ne sjećam jesam li koju doma pojela, ali sam po autobusu potamanila tri. Tako ljutu me u životu nitko nije vidio, niti se ja sama nisam vidjela, ma niti bi itko od onih koji me poznaju ikada mogao i zamisliti da mogu biti takva - nikada prije i nikada poslije.
Vražje je to moje pamćenje, a tko ono pjeva: "pamtim samo lijepe stvari"? :)

Hm, kako pamtim loše, a kunem se da nisam gunđalo i da sam jako dobra ženskica, materemi. :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,576
Fanjek
To su obrezki kaj ostanu od krafni.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,642
Nije ništa od tog (bar kod mene kak mi to zovemo). Da sad ne objašnjavam i pišem, moral bum slikati pa stavim sliku
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Slično ko salinjaki ha?

Ja danas kupil sir i vrhnje domaće, od domaćih kravica, blizu mene je taj opg, imaju 160 kravica.
Znači domaće 100 %.
Pitam kak ide posel u koroni, vele povećal se za 200%.

Malo si zi špekom pojel.
I kak imaju fine proizvode, ovo zel i voćni jogurt.










 

Najnoviji postovi

Na vrh