• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Slično ko salinjaki ha?

Ja danas kupil sir i vrhnje domaće, od domaćih kravica, blizu mene je taj opg, imaju 160 kravica.
Znači domaće 100 %.
Pitam kak ide posel u koroni, vele povećal se za 200%.

Malo si zi špekom pojel.
I kak imaju fine proizvode, ovo zel i voćni jogurt.










Ja još to ne moram kupovat, barem ne još ovu godinu, moji imaju jednu kravicu koja dobro daje i ima i za prodat većinom sira i vrhnje. No nažalost u mom kraju je potražnja sve manja za takvim domaćim proizvodima. Ne kužim baš ljude ali dobro, nek im bude.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Slično ko salinjaki ha?

Ja danas kupil sir i vrhnje domaće, od domaćih kravica, blizu mene je taj opg, imaju 160 kravica.
Znači domaće 100 %.
Pitam kak ide posel u koroni, vele povećal se za 200%.

Malo si zi špekom pojel.
I kak imaju fine proizvode, ovo zel i voćni jogurt.










Nisu ko salenjaki, salenjaki su više ko lisnato tijesto, ovo je baš posebno tijesto.

A ovi proizvodi mliječni, jel to od Hrusta?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Ja počeo pripremu ručka za unuke, školarce (jedino si nisam stavio pregaču, jer neznam koju bi :hahah: )
IMG_20210217_103003.jpg

Dok traju pripeme, pripremio sam i prigodne "kapljice", ne za unuke - za sebe :hahah:
IMG_20210217_105416.jpg

A za pol vure po njih u grad... mislim da i to taman bude pečeno 👌
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Od svinjskog sala, svinja nema loj.Loj imaju krave koze ovce, svinje imaju salo - salenjaci.:ROFLMAO:
Točno, hvala na ispravku.
Nisam uopće gledao kaj sam napisao
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
tak pri meni točiju vino ovi kaj ga šparaju...onda bu rekal da je popil tri čaše...a jedva jedna... :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pametna glava pije iz velke čaše u kojoj malo ima, kao ova sa slike a tak se u takvu čašu toči, i pomalo liže.
Bedačeki piju iz čaše gemištare a pametna glava razvaža bedačeke u tačkama doma...

Ovo je gemištara
1613569925528.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Pri meni vele gemištara i pri svakoj kleti ju moreš najti.
Navodno je iz nje gembač najbolji i najbolje udara
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Jeee vrag te dal Kupljenec, dok djecu vozim ne pijem :hahah: .
Vidiš ti ne piješ, a pišeš gluposti, poslal si me v klet, do tam se moram peljati, tam moram nekaj spiti i onda doma iti. Opet se peljati.
Kaj ni bolje oko hiže se doma z autom motati, 2 sim, pa 2 tam ( mislim na km) i tak puno put :hahah:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Vidim da vam falim,evo maloprija doseldoma od kolege,bilo malo vise od dozvoljenog(od 12:15) pri mjemu pijuckali polagano,uzivali na suncu i divanili rasprabvljali o koroni itd.,jest malo frisko bilo,on u jakni ja brez nje me pital par puta jel trebam jaknu ma kaki velim ,ja sam ni od vcera,i evo sad dosel doma a plaviangjeli ni bilo nigdi.
Inace sam tu gori v AT,velidu pijance i nore bog cuva,jemput san jeden jenput san drugi i pjevam; more se pjeni,jebe se meni.
No sad opet na posel,treba jos puno dusi spasiti,tj. osloboditi straha,opet posel do duboko u noc, a kaj bus obaveza je obaveza,i meni je negdo pompogel.:ppozdrav:
 
Na vrh