• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
@sttipa
Ljuti se ti kolko hoćeš, al u Vidovcu je izraslo ZELJE, da vrag vraga.😁
Pa ne zovemo ljude z Vidovečkog kraja badava; “zeljari”
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Nemam se ja kaj ljutiti...nase zelje je zelje sve ostalo je kupus 🙂🙂🍻...
Npr. Citaj ovdje (p.s.ovo je prvi link na kaj me gugl bacio)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Mislim da je zelje zelje, ali sve drugo su govorna područja, neko veli kupus a neko zelje. Isto ko i grah, neko veli fažol, neko pažulj, neko pak pasulj, a neko grafče, a i neko bažulj, a to je sve =grah. Isto je sa zeljem.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Salim se naravno....bilo bi idealno kad bi kao nekad na putu prema jezeru Sabljaci gdje god pogledas glavice zelja i naravno krene berba krene kiseljenje krene prodaja i nema ga vise uvjek se trazila glavica vise... a danas cesto se i zatanjura jer nema smisla berba...😢😢
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Pri nas je zelje i točka!
A ti @sttipa, ak imaš kaj za povedati, poveć to za šankom!

No, znam ja i za Ogulinsko zelje. Ak baš nema za kupiti Varaždinskog, onda kupim Ogulinsko.
Skoro je dobro ko Varaždinsko😂😂😂
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Hahahahaha, jooooj ovak se dugo nisam nasmijal....
Testenina s oreji i cukrom
(s orasima i šećerom)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
hm...ja orehe možem jest same...cukar isto...a makarone ne volim nikak....osim one svidraste...jednom godišnje! 🤪
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Svedri ne valjaju, makaroni moraju biti točno ovakvi pa kad se u njih natoči saft od neke divlje životinje.... njamiiiiii
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,656
Ja sam vam ko dobra svinja, nema za mene lošeg napoja....
Al kad ovak nekaj dugo ne jedem, onda me još više razveseli klopa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ja sam svinja iste sorte ko i ti, ali da bum iskren mene baš takva hrana nikad nije veselila. Probal jesam ali nekak mi baš i nije išlo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Fino za jesti, ali poslije treba kutiju čačkalic pojesti :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh