• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,351
@nimrennermin, čovječe, pa jesi li živ?
Dobro nam došel natrag 🤝
Ma jasta sam ziv,,,
Popratim ja neke teme na ovom forumu,,, ali rijetko se ukljucujem u komentare,, vjerovatno je u pitanju kriza sezdesetih,,
Zvone,,jaranski pozdrav..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,490
Malo mi se izvana previše zapeklo, ali iznutra je medium kako i volim.

Mislim da je problem što sam pekao na tavi snicle ženi prije chuck eyea... Pa je ostalo malo smeća pa mi se to zapeklo.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
809
Indukcija na običnoj struji, to i ja radim, haha! U ljetnoj kuhinji imam dvije indukcije + dvije plin, morat ću to i u kuću staviti, samo da sastavim element.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Opake su te ploče.
Nedavno smo trebali navuči neke plastične kuglice na birač brzina, a nismo imali adekvatne posude u kojoj bi ih zagrijali pa se kolega dosjetil da uzmemo poklopac od co2 boce.
Naravno da sam se smijal iz toga jer sam mislil da nebu ni zmlačilo vodu ali prevaril sam se i to jako.
Ne da ju je ugrijalo nego je zakipela.

 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,467
Ima i drugih stvari kaj još bolje zgriju čoveka tak da se osjeća kaj da je vritnula čiča tomina kobila. :ppozdrav: ;)o_O
 

Najnoviji postovi

Na vrh