• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
858
Je i nije kuhinja.
Kod vas je plin oko 40% jeftiniji neg kod nas.
Da li imaju na pumpama takve boce, da bi imao istu ko sad.

plin-1-min.jpg

D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,072
Pri nama je bila pumpa koja je punila boce...
Ukratko, netko ih je tužil, oduzeli su im adaptere, platili su kaznu...i više ne pune...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,348
Ali u ovom slučaju ne pune oni nego ja,isto kao i za lož ulje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,777
Na koji način praviš, a da bude jestivo? Kod mene u familiji to ne jede nitko osim psa i mačke. Imam nekih zaliha pa gledam što napraviti...
Ko običnu juhu, sve povrće ko i za juhu stavim, ali vode tek tolko da pokrije kaj je u loncu. I treba puno jače zasoliti. Naravno i duže se kuha, cca 3-4h.
Kad je kuhano izvadim kosti i raspodijelim po posudama ili tanjurima povrće i meso/kožice, zalije se s juhom i na hlađenje.
I udri po hladetini.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Pri nama je bila pumpa koja je punila boce...
Ukratko, netko ih je tužil, oduzeli su im adaptere, platili su kaznu...i više ne pune...
Si siguran ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,072
Nisam, ali onda još bolje :D
Od kad je cesta raskopana, nism informiran...
 

Najnoviji postovi

Na vrh