• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Da ima,, ima logike,,,,
Al da se vratim na početak,, jel stvarno , niko bele bubrege ne konzumira,,, ja to na roštilju uz par dodataka pravim pravu deliciju,,, hmmmm djelujete mi ko pojedine pa kažu,,, ja to nebih nikad u usta stavila, :hahah:
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Ja sam nekoliko puta jeo bijele bubrege, sto od bicka(nerasta) sto od bika. Uglavnom pohane, ali i na saft. Uglavnom obare se u vrucoj vodi, narezu se na snicle i pripremas kako hoces. Nije neukusno, ali nije ni nesto posebno da mi je ostavilo neki veliki dojam. S rostilja nikad nisam jeo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Al da se vratim na početak,, jel stvarno , niko bele bubrege ne konzumira,,, ja to na roštilju uz par dodataka pravim pravu deliciju
Nisam to nikad imal priliku jesti, ali bi rado probal (y)
Volim jesti pohane žabe, npr., tak da ne vidim problem :)
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,097
Negda su jeli žablje krakove, a ve se izgleda prešlo na čitave. Pak to mora da se napuhne pohano kak lopta. Pogotovo one krastače kaj jedva gegaju. Ja si to nemrem ni zamisliti. Krumpir i grah i točka. Šaku, dve lješnjaka i spat. Penzići moraju misliti na zdravlje.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Žablje boce i kuki, neg kak, od Panče i Tore ;)

Da uzgajaš žabe, ne bi ti dost bile te dve kante 🤭
🫢
 

Najnoviji postovi

Na vrh