• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,450
To ti misliš. Pripremi robu ,ja donesem nože🤣. Ustvari,dosta mi je jen nož. Nemaš ti tolko mesa,kolko more moj nož zrezati :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
@Deda Marek, malo si se zeznul...
Mene ne zanima friški, neg onaj leto dana star, koji ima trdu kožu ;)
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,450
Bumo još nekaj skopali z škrinje 👍
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
  • Volim
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,546
E, to je to. Tko je videl da se Coctom gasi vatra posle luka i špeka? :ppozdrav: Cocta ide posle kremšnita i pusrlina.
Izgleda da sam pak vu krivoj temi. Bežim dok se prijatel Savo nije dočepal laptopa. Živeli, žurim.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,546
Pa na slici od ZJ-a je kava i Cocta. Ili mi se kaj zmešalo? Još me malo drma od ščerašnjevog dneva, bil je naporan. I na forumu i vu podrumu. Bojno polje do bojnoga polja.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,925
Prije nego nam moderatori zabrane rad u kuhinji 🤣😈
Samo da spomenem da bude danas malo veganski objed za mene i moju dragu, ja sam bio kuhar 🤣🙃
IMG_20240223_115003.jpg
Mmmm još sad samo malo vrhnja dodam. I, to je to 😈
IMG_20240223_123001.jpg
Prije zabrane da objavim tajni recept :
- domače mahune, z škrije /zamrzivača,
- šampinjoni z trgovine 🤣,
- 2 kom jučer pečenih pilečih dobataka,
- ljuti feferon iz Slavonije neravne,
Uz puno mašte, strpljenja, malo ljubavi, te 2 lista lovora i par žlica kupljenoga vrhnja. (Kod nas nema ni ljubičastih krava, tak da je vrhnje negdje iz naše Galaksije 😅🙃)
Upravo je stigla supruga doma, odmah s tim na stol 😈😅👌🥂
 

Najnoviji postovi

Na vrh