• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Zorane, stavi još malo i napuni lonac za slučaj da vas loše vrijeme spriječi da se vratite u planiranom roku. Dan, dva si uvijek uzmi za rezervu, nikad se ne zna kaj se može desiti. :ppozdrav:
 
  • Like
Reactions: ZJ

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Nek dođe u subotu do vinograda na čobanac 😂. A u nedjelju će joj se valjda mama ili svekrva smilovati
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Zove prijatelj prijatelja i pita ga: ¨gdje si¨?
U sigurnoj kući, skupilo se nas nekoliko - odgovara mu prijatelj.
Dobro, evo i mene za čas.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,844
To s podravkinim paradajzom?🫢


Zorane, stavi još malo i napuni lonac za slučaj da vas loše vrijeme spriječi da se vratite u planiranom roku. Dan, dva si uvijek uzmi za rezervu, nikad se ne zna kaj se može desiti. :ppozdrav:
Meni je jedan dobro rekel kad sam rekel da idem s fešte doma. Veli, gle sinek , na lepu reč si ionak zakasnil, a na jezikovu juhu navek stigneš.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,773
Paradajz je iz vrta bez motike 😋.

Barem nešto imam svoje... Paradajz i pekmez od šipka 😁
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Tak znači, Vi mene srdite, Meseca mi v lavoru kažete (finoga gulaša vu Vašim loncima). A ne, ne, nebute Vi više meni mozga pomerali, ve bum ja Vam pokazal 😈🤣, kak kuha tata mata...

IMG_20240118_091935.jpg
IMG_20240118_093715.jpg
IMG_20240118_100406.jpg
Pomalem kipi 🙃 (krčka se)

IMG_20240118_100500.jpg
Se sam si preravnal polek, dok moja draga dojde doma, tam oko 1 vure (oko 13 sati) doma, moralo ji bu zadišati.
Nate Vi mene više srdili, "čujete ha?, kak z mojega lonca več ve dobro diši" , mmmmmm 🍷🤓😈🤣
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
@zoran89 ne, ali prvo da ti velim ti si kriv, ti si prvi kuhal, ti si išel pokazati, no i kaj nek ja napravim da mi štečki nejdeju 🤣😈🤓. Zezam te, šalim se.

Mi budemo s našim mladima i prijateljima otišli povodom Vincekovoga u gorice, ali uz one tradicionalne obješene kobasice, pa prve odrezane šibe, ja sam pred neki dan več zamolio suprugu da pod obavezno mora gore složiti "zabijeljenu juhu", znači dok bude skuhala kobasice za nas, bude na tu juhu, na svoj način dodala brašna, vrhnja, kap vina ili octa. Nama je najmanje bitna hrpa mesa ili narezaka, ali ovu juhu s guštom jedva dočekamo.
Znači ja nam sad kuham današnji ručak, jer supruga ima neku obavezu, pa bude i za pretopiti za sutra, ako kaj ostane 🙃🤣🤓😈
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,937
Mi smo tvoja i Vama mnogima "svijetla budućnost" i ne nismo u fušu, vrag neg odnese posao 🤓😈

Evo mi gradimo našu "plansku kulu od karata", neki sam dan preuzeo iskaznice HŽ-a, sinoć smo obnovili članstvo u našem planinarskom društvu, navodim ti to samo da vidiš da ne mislimo samo rintati, delati, hablati. Idemo malo probati HŽ avanture, idemo s našim planinarima običi naša stara mjesta, onak, malo pomalo i koga više brige za posao i vrijeme... 🤓🥂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Ti @Lee čkomi. Tebe ni doma makar ni nemaš cugnu(tu) kartu :giggle: 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh