• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Danas je u zadnje vrijeme rijetka nedjelja da je supruga doma.
Istovremeno se poklopilo da naše dvije cure / unuke danas imaju za njih jako važno atletsko natjecanje.
Obzirom da naši dečki / unuci u tome ne sudjeluju, nisu htjeli ni iči s njima, najavili su se "k' baki na ručak" (y) 👌 :).
Baka točno zna što naši dečki od jela "obožavaju" i naravno da se potrudila za njih i za nas, da bi danas fino jeli.
Juhu, nisam se nisam sjetio, a ni stigao fotografirati, jer smo ju pojeli na mah,👌.
Dečki obožavaju piletinu na sve načine, a baka si je dala truda i složila je "prefinu" zapečenu piletinu (s prilozima kakve dečki obožavaju, zapečeni pekarski krumpir i, ili "domača" tjestenina) - potopljenu u umaku od limuna, vrhnja, vina itd., itd., ma nemam pojma čega sve ne, jer nismo baš za stolom previše razgovarali, nego šutke "tamanili" iz tanjura 👌.
Sad dečki vani na terasi čekaju "desert", ali i ja se moram požuriti, ako mislim išta dobiti :ROFLMAO::
IMG_20210516_132148.jpg
Naravno svaki od nas je dobio i jeo svoju salatu :ROFLMAO::hahah:, iz jednostavnih razloga, ja obožavam crno / bučino ulje, supruga ga ne voli previše pa jede maslinovo, a dečki najviše vole suncokretovo i par kapi "crnoga":

IMG_20210516_132152.jpg
Seljačka kuhinja, ali - živi i zdravi smo.

PS
Upravo se javila starija kćer, pita gdje su dečki ostavili kljuć od kuće, preuzela je poziv moja supruga i pozvala ih na ručak, ima uvijek dosta "za sve" 👌;)

o_O uh, "hebemu" a desert, dečki mi budu skratili rukave, letiiiiiim van na terasu, ako me još išta finoga dopadne ;):hahah::ROFLMAO::ppozdrav:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Posljednje uređivanje:

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
IMG_20210522_202031.jpg
Kad već pitaš kod mene ovako otprilike dva puta sedmično,,,,
danas domaći grah i koske zadimljene od juneta kojeg sam maknuo tam u februaru,,,
Ovo što ova zemljana posuda,,, a kod mene se zove ĆUP.. nije puna,, pa bila je al se je i ručalo,,
IMG_20210522_190436.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Misliš da je ovo iz mesnica ili trgovačkih centara loše kvalitete?
 
Na vrh