• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2016

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Kak si zadovoljan kultivatorom? Ti si imao IMT-ov prije toga?

Zadovoljan sam radom kultivatora,ali nisam zadovljan time kaj mii slabo prati traktor nekak..Pri večim brzinama se počne otimat nekamo i ruši redove..Več si razmišljam da mu možda fale kopirni točkovi na gredi koji bi išli iza kotača traktora..

IMT sam posuđivao,recimo on je bolje pratio traktor..
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Danas oprskao kukuruz sa Samsonom, nisam ga koristio do sad, vidjet ćemo dali vrijedi išta...

H7CVQuA.jpg
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
I nosi fergo punu?? Nemas veći traktor? Kod mene 440l propinje Zetora 3511.

Nosi ju punu, 600 litara + 70 litara u rezervoar za isprianje ponekad, nije mu lako, nemožeš preći preko nekog većeg jarka, al kad se isprazni na 500 litara ide bez problema, al da nisam na ravnom, mislim da nebi išlo...

Imam MF-a 595, al on mi je malo pre glomazan za takve poslove, a i nije okretan ko 539...

Kolko je težak 3511 ?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,190
Teži je od Fergusona, a napred je možda čak i Zetor teži.. Kum došao u ispomoć neki dan sa 539 nositi rolo bale zelene i nije mogao propinjao se, a 3511 je nosio. S tim da ja na 3511 nemam kabinu, a on ima i kabinu i nazad po 2 utega od Ursusa u svakoj felgi.

Imaš šta utega napred?
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Teska su vremena,nema se novaca,pa sve smeta..
Ja stvarno ne vidim problem sta je covjek stavio na slovenskom jeziku,al opet se nade neki strucnjak koji komentira da mu smeta..i nije uredu od mene sta pisem za ljude da su sirovine ali sta ja tu mogu kad sami izazovete to sa svojim komentiranjem
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Imaš šta utega napred?


Imam, ispod prednjeg trapa nekih 50 kg, al nema neke velike razlike sa ili bez...

Al velim, nebi to išlo da sam na takvom terenu kakvom si ti, brdovitom, zato me ni ne čudi da 3511 ide na knap sa 450 litara, a ta dva traktora bi trebala biti u nekom istom rangu, zar ne?
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Maknil se bum sa foruma, ono kaj sam stavil je da si može svaki sam pogledat kaj i kada špricati. Ak vam smeta kaj je u mojem jeziku žali bože.

Sam sam nekda dosta službeno radil u Zagrebu i okolini i takvo nisam nikada doživel, ni na granici ni sa ljudima s kojima sam imal posla.

Kolega Dejan .D nemoj se ljutiti na pojedine članove foruma koji su još sirovi _mladi- večina ne misli tako_Osobno ja cijenim tvoj linki zahvaljujem ti na njemu , ako pogledaš moj javni profil sve če ti biti jasno.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Maknil se bum sa foruma, ono kaj sam stavil je da si može svaki sam pogledat kaj i kada špricati. Ak vam smeta kaj je u mojem jeziku žali bože.

Sam sam nekda dosta službeno radil u Zagrebu i okolini i takvo nisam nikada doživel, ni na granici ni sa ljudima s kojima sam imal posla.

Ne obaziri se na svaki komentar. Neki vjerojatno nisu zločesti po prirodi, ali nažalost nisu svjesni kaj napišu.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,771
Maknil se bum sa foruma

Daj nemoj biti lud. Trebalo bi barem privremeno maknuti one koji lupetaju gluposti. Takve stvari po meni idu prema nacionalizmu a mislim da su takve stvari ovdje zabranjene.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Nekaj sam prihranio sa Kan-om 150kg/ha,negdje 200,a na neke zemlje Urea+13-10-12,isto oko 200kg/ha...Mnogima neče bit jasno zašto takve kombinacije,ali volim isprobavat :)..

Na S-oprugama su pačje nogice..
Najbolje mi ide kultivator kad vozim sporije,oko 6-7km/h,kad oču 10 jednostavno počne rušit..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,426
On nema napred one kotače kao IMT što se urezuju u zemlju i drže pravac?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,707
Taj Samson je istog sastava kao i Motivel, odnosno sadrži nikosulfuron. Za višegodišnje rizomske korove bitno je da ne prijeđu razvojni stadij koji navodi proizvođač.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh