• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2020

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Ja sam prije dvije sezone sijao pola hektra konfitesa za probu, ali sam ga brao u klipu i tu je bio problem...
Jako.puno se okrunilo prvo na beracu, onda na prikolici, pa na transporteru...
Ove godine budem sijao dva hektra za zrno.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ja sam jedne god imal Krabasa i nije mi se dobro bral u klipu.
Nije se toliko krunil ali berac ga je jako lose komusal, tak da prilikom istrpavanja je bilo jos dosta posla da se klipovi ociste.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Moja preporuka pionir 9241 fao 320 rodan dobar hibrid sijem ga već dvije sezone odličan.

Svakako, Formula1 kaj se tiče ranog porasta, po prinosu manje-više kao i fao 400.
Sijem ga od kad je na tržištu, idem s njim na 8 ha.
Uglavnom preferiram ranije hibride pa će biti još: 9415, 9757, 9978.
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
Ja sam prošle godine 1.5ha, 15t, vlaga 20.0, krajem listopada, okolica Varaždina, teža zemlja
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
U zrnu sam prodao. Nije niti puno gnojiva dobio. Ove godine cu vjv 323 probati ili neki pioneer fao 300
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
BC 322, kakva su iskustva? Uzeo sam pioneer 9415 i nešto kws konfitesa. Probao bi taj BC na jedno hektar i pol... Dosta ljudi trazi BC, cak nije bitno jel tvrdunac, kad velim pioneer svi pomisle na GMO.
 

Brane211

Novi član
Tu od
25 Lis 2019
Poruka
27
Tata veli da je jednom sijo Dekalb i svinje ga nisu htjele ni pipnuti, ove godine smo uzeli Pioneer PO420 po preporuci za svinje, a i za berbu u klipu, veli čovjek da ga sije i da se ne mrvi kad se bere, vidit ćemo sve za koji mjesec 😉
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh