• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Ja sam koristio 50 grama tog sredstva rastopljeno u 1,5 dcl vode na dvije vrećice sjemena. Muljao sam u najlon vreći od gnojiva. To sam napravio dan prije sjetve i ostavio da se prosuši. Kada se radi treba paziti da ne dođe u usta jer ima jako neugodan okus.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Jel itko ovo sijao?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Ovoga proljeća nema sjemena koje bi čovjek htio jer se mnogima ne isplati male količine prodavati. Kada se još pojavi ovakvih nepoznatih dobavljača neće više biti nikakvog sjemena.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Iskreno, iznenadil si me. o_O
Živjel sam u uvjerenju da su FAO grupe standardizirane prema nekim srednjim uvjetima proizvodnje, a onda se ovisno o lokaciji za sjetvu bira niža ili viša FAO grupa.
Hvala ti. :ppozdrav:
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Da,ove godine sam dosta hibrida uzeo jel nisam mogao nabavit one koje sam htio.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Iskreno, iznenadil si me. o_O
Živjel sam u uvjerenju da su FAO grupe standardizirane prema nekim srednjim uvjetima proizvodnje, a onda se ovisno o lokaciji za sjetvu bira niža ili viša FAO grupa.
Hvala ti. :ppozdrav:
Nije biljka kriva ako dobije 15% više sunca.... 😅
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nisi me razmel. Smatral sam da se u tom slučaju se biraju kasnije FAO grupe, a da je FAO grupa za pojedinu sortu ista u cijelom svijetu. Koliko poznajem normiranje, to jedino ima logike, ali možda kod FAO grupe nema logike pa imaju različite standarde za različita područja (slično kao brojevi obuće).
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Za ovaj 0729 dok sam istraživao, na turskoj stranici piše 500, evo na talijanskoj 400.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Ja danas bio u dvije trgovine-poljo ljekarne trazio sjeme kukuruza sa repelentom za ptice ili samo repelent pa da mixam a u obje trgovine me blijedo gledaju ko da pricam o ne znam čemu,di uzet taj repelent i koji valja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh