• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Kod nas počela opet kiša tako da do daljnjega ništa od radova.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Kod mene isto. Sreća da sam kupil većinu sjemena iz grupe 300 i rane 400...
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Dečki a zašto niste za vikend radili bilo ljepo.
Rekli su cjel tjedan loš opet.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Subota je bio praznik rada a nedjeljom ne radim ako nije prijeka sila.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Kako kod koga lijepo,15 litara kiše u noći sa petka na subotu,i još malo u noći sa subotu na nedjelju...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
U subotu je bilo lijepo vrijeme. Do negde 7 navece dok nije pocel pljusak. A za taj jedan nepuni dan se moze pripremiti i posijati ako imaš dve rali ili neku jako dobru mehanizaciju i barem 3 traktora i vozača...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Moji strojari su sinoč posijali prije ove kiše.
A sad kak joj Bog da
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kod mene je u protekla 24 h palo preko 30 l/m2. :( Srećom, kukuruz je posijan. :)
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,693
Uz posal i neke neplanirane stvari jednostavno nisam stigao. U subotu da nisam bio umoran ko pas napravio bi puno. Morao sam malo stati na "loptu" i odmorit.
Probat ću iskopat dan dva godišnjeg ovaj tjedan i to riješit.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Nekada davno dok sam bio mlađi naradio sam se na kući subotama i nedjeljama. Zadnjih dvadesetak godina rekao sam da je nedjelja samo za mene a ne za posao.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tak je, posel nebu nikam pobegnul. Ima vremena za sve, a čini se najmanje za sebe imaju ljudi vremena. Ja isto nisam posijal, al bum još stignem. Nisam ni sfrezal još.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Ja subotu cijeli dan sijao drugima.. pošto sam kupio novu sijačicu nisam se tolko potrudio da sve spregledam i da bi jučer ja skuzio da mi je krivi prijenos bio na kotaču(zamijenjeni zupčanici) i još k tome gledao sam krivu tablicu-(tako da sam sijao prosječno na 17 cm možda i di manje... nadam se da bude oke( a kaj je još čudnije nekome sam potrošio previše kukuruza a nekome premalo hahah

S tim da sam prošli vikend sebi napravio tako :D al nisam primjetio neku preveliku potrošnju..
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Hhah ma nema problema... kad treba riješimo , sad kad je podešena ide na zrno haha
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Otprilike... imam cca 20 km, nema mi gorega nek kad čovjek ima 1 vrećicu i 1200 chv njivu(to ispadne na zrno) ili obično fali haha
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh