• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
Adengo platili cca 950 kn, EP se ne sjeća sad nabrzinu stari. Za ovo poakupljenje Adenga mi je već netko spomenuo.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Ima li negdje za kupiti adengo u pakiranju od 50 ml?
Nema,, ide po 250 mililitara i na litar,,
nađeš nekog pa podijelite,, i usput,, svaka čast svim herbicidima,, al za mene boljeg nema,,,,
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
597
Dali je bolje prskati sa adengom do 3 lista i onda još sa nečim drugim ići u korekciju divljeg sirka ili je bolje pričekati da kukuruz izraste na neka 4,5 lista i do tad bude sva trava vani pa poprskati nekom kombinacijom herbicida za uskolisne i širokolisne korove, koliko to kasnije prskanje šteti kukuruzu, dali smanji prinos ?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Ja radim ovako ,, kad krene četvrti list,,, prskam predveče Adengom,,, on je spečifičan herbicid,,
djeluje i florijalno i zemljišno,, i još me nije iznevjerio,,, i što neki kažu nemože na istoj prceli djelovati uvijek,, ja radim plodored znači svake druge godine prskam istu parcelu adengom,,
i uvijek mi pravo odradi,, da se zna sijem kukoruza svake godine nekih 1,5 h
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,528
Stari kaže da bumo ove godine najvjerovatnije samo s Motivellom onim Extra 6 OD Profi. On je 4-5 lista, a iznimno može i do 8.
 
E

Ex član 8731

Guest
Ja prskam adengom isto kao i kolega
Nimrennermin, i nema greske 🍺
 

Prilozi

  • Screenshot_20210218_211523.jpg
    Screenshot_20210218_211523.jpg
    26.5 KB · Pregleda: 22

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Sjećam se dok sam radio da je bilo pakovanje Adenga za 1 jutro, znači toga više nema ?
 

Hju64

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2020
Poruka
130
pozdrav!
ove godine razmišljam o sjetvi kws kukuruza za stočnu ishranu, a imam katalog od prošle godine. Zanima me kakva su vaša iskustva i koji je po vama najbolje uzeti. Uz to me i zanima okvirna cijena paketa od 25000 zrna. H ala!
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Sve imaš par postova prije. Malo pročitaj pa onda pitaj ono kaj ne piše na 7 stranica prije.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh