• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,704
Nisi jedini. Ja sam prvi posija 22.4. pa 28.4. a ostao je još jedan hektar koji će biti ko zna kada. Ono što sam lagano mogao napraviti za tri dana protegnuti će se na više od mjesec dana. bojim se da bi mnogima koji su sijali ovih dana moglo dosta propasti sjemena zbog velike vlage i hladnog vremena.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Kod mene što je sijano prvog maja lagano izbijaju van.. Baš brzo niču ove god iako nije pretoplo vrijeme.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,291
kod mene sve sijano 1. maja već vani...raste prilično brzo...nisam još prskao adengom...čekam da prođu ove kiše...nadam se da ću moći što prije u polje...da mi neće prerasti 3 lista...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Da, to jedino i ja razmišljam možda neću moći s njim, ali ako bude velikih oborina još i bolje jer zaustavi rast kukuruza.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,291
je baš zbog tih najava padalina sam odustao...budemo se prilagodili ako ne bude mogao adengo...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh