• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,588
Naravno, ko i kukuruz. Uglavnom deru glifosatom. Jedino još pšenicu nemaju gmo… Ne kužim tu politiku. Ako mi nesmijemo raditi na taj način zašto se dopušta uvoz proizvoda koji se proizvode na taj način… Mislim kužim, ali ono… 🙄
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Osiguranje zaboravljate! Ja prošle godine kupio svu mehanizaciju samo jer je bila suša i bijo dobar poticaj za propale poljoprivrednike, još ako ništa ne radiš iz Nacionalnih potpora dobiješ još 70%, a za koriptenje Aspena dobiješ i EKO proizvodnju 😍😍 Meleoni su tu, samo se treba prignut, pognut, sagnut i primit ih kao svi najveći neradnici i prodavači magle i #praznoslamotresači 😏😈
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma nisi ti nikaj pokrenul, kotač se već dugo okreće, čekamo još dodatni moment jednog od najvećih poštenjaka našega doba, vazdan prljavih ruku, ali zato kristalno čista obraza u svakom trenutku, jedan jedini i ne ponovljivi gospodin ne znam kud bi, ne znam šta bi, ali znam da lešnjaka bi sadil. ;) :ROFLMAO:

Napomena liješnika: "Svaka sličnost sa stvarnim osobama i događajima je (namjerno) slučajna"
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,548
Ekipa možete reći okvirno cijene mikrogranula? Imam Nodeticu i kutija stoji u šupi pa bi možda htio probat
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
205
Ja sam se mozda zeznul i kupil timacovo,ali u razgovoru s kolegama s foruma kazu da je ista ili slicna stvar i da je best buy nutriboost, a koliko on tocno stoji ne znam ( timac je bil oko 10 000 kn za 500 kg)
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,408
351kn je bio nutriboost...kupljen je još u kunama...mislim da u 12mj ili 1mj...ne sjećam se točno...
 

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
73
Ekipa možete reći okvirno cijene mikrogranula? Imam Nodeticu i kutija stoji u šupi pa bi možda htio probat
Ako imaš kiselije zemlje probaj Yara calcinit (CaO + Kan) , mikrogranule vodotopive,
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh