• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,252
Ja sam 84' i primarno radim sve za vlastite.potrebe...prvo najvise zbog.klinca koji je sad 6 godina. Imam bušu i odrastao je na.domacem mlijeku. Bio zasušio kravu pa nisam imao mlijeko. Natocio malom iz tetrapaka. Rekao mi: "To nije mlijeko"...
Kukuruz proizvodim primarno za vlastite potrebe (višak prodam) jer hranimo svinje za sebe. Napravim sve doma. Kobasice, budzole, salame...uz to domaci sir..mali jos pita dal je nase, domaće...
U ducanu nisam.kupio salamu, ne sjecam se kad...da bacis cijelu racunicu ne mozes za tu cijenu kupiti nista domace...s obzirom na to sto se nudi u ducanu...ali ja nebi to da mi daju badava..
Al lakse je sjedit po kavama i zivit u stanu bez obaveza...
Kad moji prijatelji uzivaju ja sam u trkaktoru ili u stali ili na vrtu...
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
778
Meni je drago da jos ima ljudi koji razmisljaju sa svojom glavom i spremni su se zrtvovati za dobrobit svoje obitelji i da bi ocuvali tradiciju. Na zalost malo je takvih i s godinama nas bude jos i manje. Nek vam Bog da zdravlja da mozete cim duze delati i uzivati u tome.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,685
Ima još takvih ljudi, ali neki nemaju mogućnosti ni izbora :(
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Vidiš zgodno da se šiber otvara u stranu, a ne gore....šteta kaj mi nije palo na pamet kad sam slagal na svojoj prikolici
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Ima kolegica 70 hektara što još nije skinula 🤣... Postrmno što se sijalo...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Ja sam danas riješil i 2 rali postrne. To više izgleda ko gnoj nego kukuruza…
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Prijatelj danas završava sjetvu, a ja isto još visim za 2,5 rali kuruze....lijepi dani su u najavi, neka još malo da ne gnjeckamo zemlju
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
161
Marko a kamo si prodavao kukuruz?
Kod nas je bilo sve preko 130eu TSH je tko je imao ugovor davali 3eu po toni gore.dok kod drugih otkupljivaca ove godine nije bilo toga,barem kod nas na sjeveru
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh