• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2024

brajant

Novi član
Tu od
10 Stu 2023
Poruka
19
Čisto sumnjam da bude raslo, štoviše mislim da će se ponoviti 2023. Trenutno je na burzi cijena kukuruza 195,50€/t što znači da će kod nas biti 150€/t ako ne i manje najbolja cijena. Kukuruz je radi suše pri kraju u nekim dijelovima zemlje. Jedino što se slažem u članku je da je najbolje da si mi mlađi damo put pod noge od poljoprivrede 😀
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

#Pajdaš

Član
Tu od
7 Sij 2023
Poruka
32
Jer tko počeo berbu u klipu , kakav je prinos ?
obrao jednu prikolicu Pajdaša i Kashmira 27.07...punili smo ju skoro čitav dan, bolje da ne kažem s koliko jutara...a već uveliko se vrši u zrnu kod nas od 05.08, još malo pa će kukuruz sav u ataru u mojoj okolici biti ovršen
prinosi katastrofa.....zrna od 6m do 20m po jutru, vlaga 10.5-13%
2x led veličine oraha i veći, pa suša.....
Ne pamtimo ovakvu sušu, okolica mene zasad od 01.01 pa do danas dobila od 105-130L kiše, kako koje selo
 

Najnoviji postovi

Na vrh