• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Ps. Nadam se da ste zadovoljni nabavkom, pozdravi kompića i nek čuva ovnolikog, to je zvijer od zajca...
 

DarioGS

Član
Tu od
25 Ruj 2019
Poruka
123
Zadovoljan sam jos se privikavaju budem i kaliforniku sutra doneso...oni mjesanci panonke i ovnoglavog su prekrasni
 

DarioGS

Član
Tu od
25 Ruj 2019
Poruka
123
Zadovoljan sam jos se privikavaju budem i kaliforniku sutra doneso...oni mjesanci panonke i ovnoglavog su prekrasni
A imam ovih letvica ako koju shrdaju zamenim...dosta je tvrda plastika...
 

DarioGS

Član
Tu od
25 Ruj 2019
Poruka
123
95 sirina 60 dubina i 40 visina na prednjem kraju a na zadnjem 50 cm...jer je plafon lim koji mi ujedno sluzi za ocjedzivanje mokrace i braboljaka
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
695
95 sirina 60 dubina i 40 visina na prednjem kraju a na zadnjem 50 cm...jer je plafon lim koji mi ujedno sluzi za ocjedzivanje mokrace i braboljaka
To nije samo za jednog kunica?
 

DarioGS

Član
Tu od
25 Ruj 2019
Poruka
123
To nije samo za jednog kunica?
A cuj kad stavim unutra kotilicu nema bas zenka puno mesta za skakanje...a ovak ih more bit 5..6komada tri meseca stari bez problema...da je na pola muzjaku bi bilo dosta...i da kotilice su 40x50x40..
 

Čoki

Novi član
Tu od
23 Sij 2020
Poruka
8
Pozdrav svima. Imam izgleda problem,kupio sam kalifornijsku ženku,navodno skotna. sad gledam njiše glavom lijevo desno; jel to možda bolest kakva il je samo psihički bolesnik ???
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
To dosta kunica radi pogotovo sam primjetio kod bijelih. Jedno vrijeme to rade a onda vise ne. Jednostavno koda ljujaju glavom. Isto tako i lupanje zadnjim nogama. Uglavnom to nakon nekog vremena prestane . Mozda se radi o stresu ili parenju u srodstvu a da neznamo. Opet neki to rade a neki ne a iz istog su legla i iz iste prostorije sa istom hranom. Isto tako i neki savinu vrhove usiju a drugi ne. To isto kasnije nestane. Uglavnom to me vise ne smeta niti zabrinjava.
 

kuna

Novi član
Tu od
4 Lip 2019
Poruka
13
čoki ja bih reako da se tu radi o parenju u užem krvnom srodstvu kako je ta ženka dobivena, moje mišljenje i nešto malo iskustva.
 

Čoki

Novi član
Tu od
23 Sij 2020
Poruka
8
čoki ja bih reako da se tu radi o parenju u užem krvnom srodstvu kako je ta ženka dobivena, moje mišljenje i nešto malo iskustva.
a vidjet ći na šta če mladi ličit ako ih i bude,
 

tomoiv

Član
Tu od
16 Sij 2020
Poruka
72
Iz vašeg iskustva,kakvi mladi budu iz kombinacije mužjak kalifornijski a ženka šarac?

Hvala
 

tomoiv

Član
Tu od
16 Sij 2020
Poruka
72
A prirast?Bolji ili lošiji od čistokrvnih šaraca?
Naime imam jednu staru i jednu mladu ženku šarca a nemam mužjaka.
Prebacio bi se na kalifornijske i prvo uzeo mužjaka a kako budem rješavao ženke šarca tako bi uzimao kalifornijke.

Hvala
 

tomoiv

Član
Tu od
16 Sij 2020
Poruka
72
Starija ženka se trebala danas kotiti ali nije se očupala i jutros kada sam bio provjeriti bilo je dosta krvi,jedna lokvica i jedna veća razmazana lokvica a nema nikakvih drugi tragova.
Što se moglo dogoditi?
Hoće li se još okotiti?
Hvala
 

tomislav1986

Aktivni član
Tu od
29 Tra 2017
Poruka
243
Ne znam za prirast 2 tjedna su stari. Vjerojatno ce ti se okotit. Tak sam ja imao slucaj sa kalifornijom pred mjesec i pol
 

tomoiv

Član
Tu od
16 Sij 2020
Poruka
72
Evo jutros nimalo očupana a večeras dlake za džemper 😀
Puna kotilica i vidim da se miču.
Nisam gledao pa javim kada budem znao kako je prošlo.
 

DarioGS

Član
Tu od
25 Ruj 2019
Poruka
123
Imam panonku 4180g ima...ona po kilazi spremna za parenje...al nikako da se tjera...dao joj vitamine i sve al nista
 
Na vrh