• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

Znaci mogu je pripustit tjedan dana poslje okota i onda tjedan dana prije okota mogu maknuti malce van.:icon_question:

moja preporuka je da je ne stavljaš tako brzo kod zeca, tijedan je pre rano
sačekaj bar mjesec dana (onda odvojiš mlade)pa kod dečka,ako baš želiš forsirat onda 2tjedna poslije okota

moje iskustvo je da te forsirane zećice" kraće traju"a znalo se desit da uginu pri okotu,a u ostalom zašto forsirat...
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

pa neraspoznajem,a kako se to vidi

ovo ti je spolni organ ženke koja se ne tjera





(Powered by frubar.net)

e sad zamisli ovo u ljubičastoj boji (boja poput šljive),nabreklo
to je siguran znak da može ostati skotna

ima na netu i lijepo uslikano pa ak nisam pomogao potraži


pozzz
 

mare

Član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
65
Re: Kuničarstvo

Dabio ja za sad imam samo muzijaka i zenku kalifornijski koja je skotna pa posto smo relativno blizu ako budes zainteresiran za promijenit muzijaka i zenku jer bih prosirila legla a ovdje u blizini znam samo dva covjeka koji ih drze i vec se mijenjaju njih dvojica a od jednog od njih sam i kupila par
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
Re: Kuničarstvo

mogu li kunići biti svi zajedno u jednom prostoru (boks za svinje a sad svinje ne držim) mogu li se tako kotiti i preživljavati a da se ne potuku
 

mare

Član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
65
Re: Kuničarstvo

Zenke ce ti onesposobit muzjake i kotit ce se svako sa svakim a ne valja mijesat krv.......itd znaci NE
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

king1956

Novi član
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
11
Re: Kuničarstvo

Danas je Virovitica živjela za male životinje. Bilo je dosta izlagaća i posjetitelja no meni interesantnih panonaca ni za lijek
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Re: Kuničarstvo

Dali imate koju sliku sa izložbe?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Re: Kuničarstvo

Znam da joj je majka novozelndski,a tata neki mjesanac,po velicini su isti
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Re: Kuničarstvo

evo upravo dovezo zecicu kuci,zec se je dvaput bacio na leđa,valjda ce nesto biti?Kako da je sad hranim,jel treba sta kupovat ili je dovoljno sijeno,kukuruz i zob
 

king1956

Novi član
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
11
Re: Kuničarstvo

Dali imate koju sliku sa izložbe?

nažalost fotić ostao u Zagrebu, pa ne mogu impresije podijeliti s vama svima. Ako je netko od forumaša bio i slikao neka stavi slike
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

pozdrav kunićari evo i mene nakon duge pauze
petrecit549 ovaj prvi kunić/kunica mi izgleda kao kalifornijska samo što je nešto oborila uši inaće su ti kunići pravi
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

dali je rano da stavim zecicu sa 4 ipol mjeseca pod zeca

Ako je dostigla dobru kilažu za svoju rasu može i sa 4,5 mj,mada je pametnije malo pustiti još da sazori i razvije svoje organe.
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

Danas je Virovitica živjela za male životinje. Bilo je dosta izlagaća i posjetitelja no meni interesantnih panonaca ni za lijek

poslao sam ti poruku u private,javi se ako trebaš panonaca,imam sada 3 legla odlične kvalitete:icon_exclaim:
 

king1956

Novi član
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
11
Re: Kuničarstvo

ovo su bili početci, lijepo se sjećati starih vremena
 

Prilozi

  • DSC00861.jpg
    DSC00861.jpg
    58.8 KB · Pregleda: 106
  • DSC00864.jpg
    DSC00864.jpg
    61.4 KB · Pregleda: 103

king1956

Novi član
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
11
Re: Kuničarstvo

ovo je sadašnjost, u očekivanju prinove
 

Prilozi

  • DSC01246.jpg
    DSC01246.jpg
    47.5 KB · Pregleda: 204
  • DSC01247.jpg
    DSC01247.jpg
    64.9 KB · Pregleda: 373

Najnoviji postovi

Na vrh