• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunilent

M

Misko77

Guest
...mislim da se nađe, prošle godine mi je jedan forumaš poštom poslao, kupio negdje kod Zagreba mislim...

U Srbiji ga ima po ceni od 1000 dinara
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
Da li zna neko gdje ima da se kupi Kunilent (Bih, HR i Srbija) ili nekakva zamjena. Pošto gdje sam god pitao kažu da ga više nama u proizvodnji.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
To ti je najbolje pitati lovce.Oni su imali - barem u Hr - obavezu ljudima besplatno ga dati kako bi si zaštitili nasade.Iako sam ga ja koristila u zelju, ali bez efekta.naime, zelene biljke ne smiješ prskati jer se zatvaraju puči,šprica se rub parcela,ali to zeko lijepo pređe i normalno gricka.neznam kako je sa stablima,stabla se valjda smiju tretirati po kori.
 

tatkodvd

Dobro znana faca
Premium
Tu od
2 Pro 2011
Poruka
1,255
..Ma koristim ga već godinama za zaštitu mladih sadnica voća i super se pokazao, ali ga nema više u prodaji, bar ja ga ne mogu naći.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Meni se najbolje pokazalo, doduše radi se o šumskom nasadu, komadi građevinske folije kojom je omotano deblo i zaklamano. Drži sad več 4. godinu i nemam nikve brige. Meni je najveću štetu stvaro vjerojatno zec koji mi je obrstio koru pri dnu debla i jelenska divljač koja je brusila rogovlje.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
imam ja kunilenta par flaša po 1l stoje koju godinu i ne znam jel to jos valja pa ako nekog zanima nek se javi na pp
 

Najnoviji postovi

Na vrh