• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja traktora iz Engleske.

karkop100

Novi član
Tu od
27 Ožu 2014
Poruka
18
Pozdrav,
eto naso sam na njuskalu neke oglase za jeftine traktore(i medu njima John Deere kojeg bi ja htio) i bile su mi sumnjive te cijene pa sam pitao sto je to kakve su to cijene i lik mi odgovori onako sluzbeno na engleskom sve lijepo da su to traktori iz Engleske uzeti od ljudi koji nisu mogli placati leasing za njih. Sad mene zanima Vase misljenje i iskustva.. Je li neko vec kupovao od te firme ili barem na taj nacin te kako je to proslo i jel to neka patka? :D

Hvala!

Evo link za traktor
http://suppliers-machinery.com/index.php?page=8&pid=135
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Bjež od tog čovječe a ako kojim slučajem imaš viška novaca potroši na na kraljice noći ili šta ja znam šta već želiš. Bolje tako nego im uplatiti i ostati suha k...
 

milan1711

Novi član
Tu od
6 Velj 2015
Poruka
3
Ljudi pozdrav. Prvi put sam ovde na cetu pa ne znam gde sta i kako se pise.. imam problem sa tam 75. S motor pa ako moze neka pomoc
 

same1993

Član
Tu od
30 Sij 2014
Poruka
154
Pozdrav,
eto naso sam na njuskalu neke oglase za jeftine traktore(i medu njima John Deere kojeg bi ja htio) i bile su mi sumnjive te cijene pa sam pitao sto je to kakve su to cijene i lik mi odgovori onako sluzbeno na engleskom sve lijepo da su to traktori iz Engleske uzeti od ljudi koji nisu mogli placati leasing za njih. Sad mene zanima Vase misljenje i iskustva.. Je li neko vec kupovao od te firme ili barem na taj nacin te kako je to proslo i jel to neka patka? :D

Hvala!

Evo link za traktor
http://suppliers-machinery.com/index.php?page=8&pid=135

ma tak imas i jednoga iz poljske..isto prevarant prve klase..zvao ga jedan poznanik i kad mu je reko da bi doso k njemu u poljsku po traktor e onda mu je ovaj reko da treba najprije uplatit nesta bla bla...ma sta treba...zeli covjek samo doc i vidjet...prevaranti prve klase...

www.wtp-agro-trader.net
 

Najnoviji postovi

Na vrh