• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja željeznih profila

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
300
Jel zna netko gdje bi se moglo kupit četvrtastih profila (da je u presjeku kvadrat) stranice 100 mm i debljine stjenke barem 3 mm?
Nemojte mi reći da pogledam u bilo kojoj željezari jer sam sve u okolici pretražio i nema.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
ja za takve stvari odem kolegi bravaru u radionu i nađe se...il on zna gdje treba tražiti...
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Ne znam koliko ti je blizu, ali probaj BIDD Samobor (mislim da je skladište u Sv.Klari), ili RB metali Sesvete, preko puta njih je i otpad Sava promet, tamo se isto zna naći nešto.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ne znam koliko ti je blizu, ali probaj BIDD Samobor (mislim da je skladište u Sv.Klari), ili RB metali Sesvete, preko puta njih je i otpad Sava promet, tamo se isto zna naći nešto.


Mick Rijeka! (imaju sigurno u Zagrebu skladište)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nema u pakracu?
ja sam tamo kupovao pred godinu, mozda nesto vise i imali su svega..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
u Bjelovaru dolje u žici,čovijek ima privatno neznam prezime,prije semafora na Vojnoviću desno ulica ako ideš od grada ,zbilja ima veliki izbor
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
300
nema u pakracu?
ja sam tamo kupovao pred godinu, mozda nesto vise i imali su svega..

U Pakracu imaju veličinu ali sve je tanka stijenka. Čak sam i na otpadu bio, ali nije bilo ništa takvo. Trebalo bi mi oko 12 m toga.

Vi koji ste kupovali, jel se sjećate koliko je koštao kg ili je bilo po metru?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nazovi firmu Comet u Bjelovaru i sutra dan dodji po to sto zelis. Ja uzimo cijevi 100x60 debljine zidova 6mm
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nazovi firmu Comet u Bjelovaru i sutra dan dodji po to sto zelis. Ja uzimo cijevi 100x60 debljine zidova 6mm

Auuuu...pa kaj si radil s tog??
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
U Pakracu imaju veličinu ali sve je tanka stijenka. Čak sam i na otpadu bio, ali nije bilo ništa takvo. Trebalo bi mi oko 12 m toga.

Vi koji ste kupovali, jel se sjećate koliko je koštao kg ili je bilo po metru?

ide ti po kili, nevažno kakvi su komadi...

kila oko 10kn...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
ne znam točno za cijevi, ali u Micku su limovi oko 8kn, Ip profili isto 8kn, dok su HEA profili duplo skuplji.
cijevi nebi trebale biti iznad 10kn/kg.
 
Na vrh