• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupovina Traktora od 40 do 60 konja

Ljakse_123

Novi član
Tu od
30 Kol 2021
Poruka
4
Pozdrav dobri ljudi.
Trebam savjet na velikoj sam muci :)
U bespucu interneta trazim vec danima nekakvo rjesenje za moje probleme.
Kupio bi nekakav traktor 40 do 60 konja 4x4 bez kabine.
E sad Njuskalo i Oglasnici su puni svega i svacega.
Okvirno sam spreman dati 10K do 15K Eura.u kesu naravno nista subvencije.
Uzeo bih nesto novo ili polovno svejedno mi je,ali bolje novo :)

Na njuskalu se pojavljuje Deutz Fahr 3046E neki Indijski traktor u SLO za 14600 eura
Pa onda ima neki Solis 50 konja u Sekri Sesvete on je oko 18000 eura.
I na kraju Armatrac 514 za nekih 18000 Eura
Kako vidim ovaj Solis se dosta prodaje po Njemackoj ,Francuskoj i CH , a ova druga dva modela jako slabo.
To se vidi i po Youtube videima da prevladava Sonalika-Solis traktori.
Svi su jako slicni sa mjenjacima snagom i ostalim.

Pa sad sta velite ovako nesto novo ili bolje neki polovni John Deere sa 5000 radnih sati :cool: zezam se ne mora biti Johny

Ne bavim se ratarstvom ali bi poceo malo sa Povrcem i mozda Lijeskom ,Visnjom itd..
Znaci kosenje ,malciranje i lagani radovi nista pretesko...

Hvala svima

 

Prilozi

  • armatrac-514.jpg
    armatrac-514.jpg
    29.1 KB · Pregleda: 23
  • deutz-fahr-3046.jpg
    deutz-fahr-3046.jpg
    40.1 KB · Pregleda: 23
  • solis-50.jpg
    solis-50.jpg
    24.8 KB · Pregleda: 23
Posljednje uređivanje:

Ljakse_123

Novi član
Tu od
30 Kol 2021
Poruka
4
odlicno za tjedan dana niti jedan odgovor.
hvala svima mozete ugasiti moj racun.
takodjer pozdrav svima
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Da si pital za traktore od 150 na više konja,tu bi ti pomogel, ovak sory🤷‍♂️
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Postavio si vrlo škakljivo pitanje. Šta da ti netko kaže taj i taj je dobar. Na kraju se ispostavi da naletiš na traktor treće smjene pa budu stalno problemi. Šta onda ? Neće nitko preuzeti takvu odgovornost. I sam planiram kupnju nekog 90-110 konja pa čitam sve i svašta. I ovdje i drugdje. Na kraju ipak moram sam odlučiti. 🤝
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
odlicno za tjedan dana niti jedan odgovor.
hvala svima mozete ugasiti moj racun.
takodjer pozdrav svima
A nisi ni ti azuran ... u temi predstavi se na pitanje od kolege Marko355 postavljeno u utorak odgovorio si danas...☹
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,866
"Prošlo vrijeme utakmice" - dopisivanja pa pišem ponovo:
A da ja trebam tak nešto, onda ovako:
- u obzir NE dolaze oni iz "engleskog govornog područja" - sve mjere su u inčima. Trebaš najobičniji šeraf ajd tokaru! Dijelovi skupi
- isto tako ne bih gledao Fiat (da li je talijanski), NewHoland (iz Turske), IMT iliti TAFE (loša izrada i materijal)
- ostaju Fahr, Deutz, Steyr, Renault, Zetor........samo zbog lakše nabavke dijelova.
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
ja bi na tom mjestu tražio nešto starije što je ispitano i jeftinije i ima dijelova. sa novima nemam iskustva. dali ti je potrebna prednja vuča jer lagani radovi malčiranje i takove stvari odlično rade traktori i bez (osim ako si na brdima)?
 
Na vrh