• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem generator

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Generator od 6-6,5 Kw kupujem. Ostao motor a sam generator otišao ,pa da to ponovno kompletiramo. Sve Vaše cijenjene poruke očekujemo!
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Motor od 7,3 kw je gonio generator koji je proizvodio 7,5 kva tj 6 kw? Hm... Koliko plačaš za generator?
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
Motor od 7,3 kw je gonio generator koji je proizvodio 7,5 kva tj 6 kw? Hm... Koliko plačaš za generator?
Sorry greška u koracima motor ima 10Kw 13 ks sada provjerio,a kume ja kupujem pa zato ne određujem cijenu
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
13 ks to benzinac? Imam 1f generator za benzinca, ali mu piše max 5,5 kw realno 5 kw.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
U drugom, ali svašta je pisalo pa se ispravljalo ;) Obično su jednocilindraši parni preko 10 ks 12, 14... No ako ti kažeš kako kažeš onda je tako nema druge. Poz
 

frenky

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
107
U drugom, ali svašta je pisalo pa se ispravljalo ;) Obično su jednocilindraši parni preko 10 ks 12, 14... No ako ti kažeš kako kažeš onda je tako nema druge. Poz
Da ne širimo temu,na njemu je bio generator koji je radio ko urica i na njemu je pisalo 6Kw,dakle uzimam isto kao što je i bilo. Generator nije crkao nego su mi majstori za staro željezo provalili i maznuli generator:mad:(bakar je u pitanju) i sada treba to složit ponovo,da ne dolaze uzalud provaljivat:axe:
Nego koliko para za tog od 5 Kw
 
Na vrh