• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem osovinu za prikolicu

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
Znači treba mi osovina za prikolicu radim drobilicu za kamen na prikolici pa mi treba osovina sa glavčinama ali bez diferencijala najbolje bi mi odgovarala prednja osovina sa glavčinama od deutza starog ili od kakve kamionske ili traktorske prikolice
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
slabo mi je to imam i ja doma od tamića tražim nešto jače jer ta drobilica nije baš lagana jer se na njoj nalazi motor od 80ks i šasija još sama i platforma za materjal i sama drobilica tako da ima dosta tereta
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
slabo mi je to imam i ja doma od tamića tražim nešto jače jer ta drobilica nije baš lagana jer se na njoj nalazi motor od 80ks i šasija još sama i platforma za materjal i sama drobilica tako da ima dosta tereta
a dobro za to treba jaca mi smo na njoj vozili mini bager od 1,7t ali to je puno lakse od drobilice
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
a jel bi ti pasala osovina od one velike claas quadrant, te osovine su extra jake posto su te prese mrcine, mislim da je osovina kompletna, znaci da ima doboše na sebi.
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
idemo traže se samo kamionske glavčine al ne od malog mercedesa,tamića zastave nego nešto jače od tama 190 naprimjer
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
ja sam tražio po njuškalu ali bezuspješno
evo sad sam zvao za ovu bpw osovinu i dogovorio se s čovjekom pa ćemo vidit šta će bit
hvala puno na linkovima
 
B

bosniahos

Guest
.

Netko neznam tko je na forumu nudil tam deutza za raskapanje potraži možda mu ostalo tih stvari.Kod mene toga ima za 100 eu kakvih hočeš,4 šrota zvanična i hrpa na divlje.Samo sam ja daleko odtebe,prema Slavoniji.Više Podravina.
 

ctx80

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
76
ajde još se traže glavčine neke da pašu felge od 20cola gore može i cjela osovina
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
ajde još se traže glavčine neke da pašu felge od 20cola gore može i cjela osovina

Probaj pitati ovog tipa na: 098 268 503
On ima svašta za prodati, dosta kamionskih prikolica i slično, pa može biti da ima i osovine
 
B

bosniahos

Guest
Stvarno da tako dugo nisi našal osovinu,a ima ih nasve strane.Dal si izbirljiv po cijeni ili što.Često idem kojekud pa vidim po dvorištima i uz ceste prikolice i kamione koji su dugo naistim mijestima,to stvarno nije raritetna stvar.Cijene su svakakve od 100 do 200 eu maximalno.
 
Na vrh