• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem URSUS C-335

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Kupuje se mali ursus u solidnom stanju.
Obavezno mora biti registriran ili regan u RH pa odjavljen.
Prednost zagorje i okolica....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Bil je prodan jedan pri nama za 6000 kn, koliko sam čul. Šteta kaj nije završil pri meni: sad bi ti imal kaj prodati :D:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Ja bi dodal samo još 1 ispred :eek::
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
@ZJ Takvih sam se nagledal! :icon_e_wink:


@mrga prijatelj je videl kak je to močan stroj.....pa se odlučil na kupnju istog :(handshake):

al izgleda da svako medu samo tjera dok se ne počne raspadat pa onda znjim na bubanj....:(envy):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Taj je bil za kupiti. Gazda vmrl, a sin ga prodal za cigarete...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Taj je bil za kupiti. Gazda vmrl, a sin ga prodal za cigarete...

Eee pa tak nekaj se trazi. Moze i koja kuna vise ako je stroj na mestu.
Al ovo do sad.... Moj nije bogznakak uscuvan,nit farban nit glancan. A ovi svi su bili na izdisaju. Znam da ne kupujemo novo. Al nece ni kramu !
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Najbolje je kupiti u ovom slučaju razjebanog i srediti za par sto kuna.... viš kak su dijelovi jeftini... i imaš novog nakon remonta...
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Pa ako bi bilo u pitanju samo par sto kuna.
Ovaj zadnji kaj sam gledal u tuhlju...koma. Prvi stepen ne odvaja, ručica kardana presiljena prema iza (valjda su ukopčavali nekaj pod opterečenjem pa su nekaj htrgli).
Kardan preko getribe ne ubaciš ni na sreču.
U oglasu piše "ljetna kabina" koja je 6mm šravi zakurajbana v blatobran...koda su se deca igrala.
Gume su imale odličnu ripnu. Al su razreza ne na bar 5 mjesta svaka...itd.itd....

Tu par sto kuna ne igra.... nebu si čovjek sad groblje na dvorište dopeljal.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Najbolje je kupiti u ovom slučaju razjebanog i srediti za par sto kuna.... viš kak su dijelovi jeftini... i imaš novog nakon remonta...
Onda mu ti prodaj svog koji je upicanjen i vrtel se jedno vreme po oglasniku.

Zamisli da da je razjeban i na to dodaj par sto kuna za popravak i odbi putne troškove one kurble kaj ti je Puki dofural i evo ti vrednosti :icon_wink:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
muha dobra ti kalkulacija :icon_mrgreen:

Al kak se ono veli baba ostaje baba.....

Inače još uvijek se kupuje! Možda danas ulovimo vremena nekaj pogledat.

Mrga koliko si cijenil?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
muha dobra ti kalkulacija :icon_mrgreen:

Al kak se ono veli baba ostaje baba.....

Inače još uvijek se kupuje! Možda danas ulovimo vremena nekaj pogledat.

Mrga koliko si cijenil?

Nije moj pa niti ne prodajem, od oca je.

Više se ne prodaje, nije razjeban pa nije na prodaju :) Ma salim se, u super je stanju (osim paljenja, kaj ja mislim da je podešenje PVP u pitanju) pa je odlučil čovjek da ga doma čuva. Godišnje radi 3 sata :) vrti okretač sijena sip favorit 180.... i vlasnik ga se ne usudi voziti, stariji je, pa meni pod nogu pada medo...

Eto....
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Nisi napisal koliko je gospon tata cijenili makinu ?
To jest za koliko bi išla.....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Evo oglas:

http://www.njuskalo.hr/traktori/ursus-335-86-godina-oglas-2469428

No sad je drukčiji, ne svijetli više u mraku kak pesja jajca (boja poprimila tri godine stariji sjaj), ima sve 4 nove gume, novo sjedalo, novi akumulator, nova pumpa vode, novu cijev kipera, ma novo od do.... :(mm):

E da, sređene kugle volana, zamjena ulja u getribi (dvajst i nešt litri, skup sport), zamjenjena ulja u bočnim reduktorima, pročišćen i servisiran hidraulik, motor se razme da se mijenja ulje ne.... :)

Bila ti je cijena 25 000 kn koliko vidim, ja vjerujem da bi za 20 000 išal, no nije sigurno... :(talk):

E da, mislim da je 88. godište, a ne 86. barem koliko se sjećam po papirima...
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Da malo raspirim :icon_syda:, U 3 mjesecu sused naletil na C-360. Dopola propal u zemlju stoji ispod nekakve strehe - šupe. Tri prsta prašine na blatobranima. Čovek godinama nije obrađival ništa. Starost i bolest ga satrle. Viđeno i na prvu kupljeno za 13000kn:x:. Izvukel ga je kamiončekom iz šupe, gume uredno napumpal, dopeljal doma izmjenil ulja, naftu, akumulator. Zapalil otprve. Žalosno nije išel u detalje prije prvog paljenja nakon toliko godina no kaže boli ga briga za te nofce (žalosno). Iskreno zakaj ja nikad ne naletim na takvo nekaj:mur:??? Suh ko barut, 1800 RH, limarija naravno nakon skidanja prašine i pranja ko nova....

Eto pa sad ti budi pametan..:icon_super:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Ja znam za takvog 360 od kad pamtim tak stoji...gazda neće prodat. Veli da mu nije sila.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja nemrem vjerovati da takve makine (355 i 360) po slivlju stoje nepokretne, a 335 se nemre za male peneze najti :x:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja nemrem vjerovati da takve makine (355 i 360) po slivlju stoje nepokretne, a 335 se nemre za male peneze najti :x:

Može, ima ih u oglasniku koliko hočeš....zato i govorim nek kupi za malu lovu 335 i nek ga remontira....ionak dobije jednu kištu dijelova u dućanu za 1000 kn :icon_jook:

Inaće sam 360 imal prilike vidjeti u šumi na vitlu.... mašina samo takva, rastura.... ipak je to jenput jače nek 335. vjerujem da su kvalitetom dijelova isto tak loši... al cijena.... i ono kaj dobiješ za sebe sasvim dovoljno....

mali tomek dvajst konja skuplji od 360 gledam sad u oglasniku.... ma de toga ima... :icon_toilet:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Može, ima ih u oglasniku koliko hočeš....zato i govorim nek kupi za malu lovu 335 i nek ga remontira....ionak dobije jednu kištu dijelova u dućanu za 1000 kn :icon_jook:
dobro je, malo si se popravil u odnosu na onaj post prije u kojem si spominjal 100-tinjak kuna, kvalitetniji sklop košta 500 kuna, a to je samo jedan sklop.

Znači kad nameče gume, složi motor, kočnice, popiksira prednji kraj, struju i malo ga opitura 10-tak hiljadarki bu pobeglo, a u oglasniku sam baš sad gledal ima za 10 do 15 makina koje su na oko ko bombon.
 

Najnoviji postovi

Na vrh