• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kvočka

anser

Član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
60
Re: lKvocka

ivanhecimovic, nece nista biti jajima za 10 minuta, moje kvocke uvek izadju na dvoriste i 15-20 minuta, istrce se jedu, piju i vrate se. Nikada se jajima nista nije dogodilo i gotovo uvek se svi izlegu.
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Re: lKvocka

moji bi pilići se trebali preksutra izleći.
Danas se kvočka digla i nikako da se vrati nazad kokodakala trčala lijevo desno
jedva sam je ulovio i smirio
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Re: lKvocka

ispod moje kvočke danas se valjaju pilići još neznam koliko neda ni blizu
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Re: lKvocka

Ja pod svoje domaće mećem 11-15,eventualno ak je koja jako krupna stavim 17. A pod patuljaste (shabo) 5-9 .
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Re: lKvocka

ova je krupna mogao sam komotno jos 4 komada stavit
ma problemi ispao joj jedan pilić maloprije ga našao van iz gnijezda pa se skoro smrznuo sa fenom sam ga vratio u život
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Re: lKvocka

Moji se danas legu,trenutno 4 živa i jedan mrtav(nije uvuko žumanjak pa je uginuo),2 kljuju.I sa ovima koji kljuju ima još 4 jaja.Ova druga koja ima termin u petak je izbacila jaje sa do kraja razvijenom golovratkom.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Re: lKvocka

Konačni rezultat je 8/13.1 je razbila,1 uginulo i 4 mučka tako da je trenutno 7 živih piceka.
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Re: lKvocka

odlićno ivane kod mene jutros od 10 jaja brame izašlo 5 pilića jedan se ugušio 4 mućka
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Re: lKvocka

Konačni rezultat od ove druge je 4/8.1 je zdroblila,1 je bacila dan pred leženje ,2 mučka i 4 su živa.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Re: lKvocka

postoji li mogucnost da se kokoska natjera da lezi na jaja?
 
Na vrh