• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Labinprogres adapter Mondial- SuperSpecijal

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav.

Posjedujem Labinprogres Superspecijal, a kupio sam cirkular od Mondial-a. Ima li netko adapter pomoću kojeg kopčam priključke od Mondiala na moj MTK za prodati? može i samo osovinica žensko muška, ženska ima utor za SS, a muška izlaz (muški dio) za Mondial priključke...

Cirkular sam nabavio gotovo nerabljeni za 500 kn :supz::supz::supz:
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Pozdrav.

Posjedujem Labinprogres Superspecijal, a kupio sam cirkular od Mondial-a. Ima li netko adapter pomoću kojeg kopčam priključke od Mondiala na moj MTK za prodati? može i samo osovinica žensko muška, ženska ima utor za SS, a muška izlaz (muški dio) za Mondial priključke...

Cirkular sam nabavio gotovo nerabljeni za 500 kn :supz::supz::supz:

Ima netko?

Zvao ja Agrodom, puskica (zenski dio za ss i zenski dio za mondial) kosta 180 kn, a musko muski dio mondial kosta 160 kn

Malo previse kaj ne?:supz:

Seljacic jel imas ti neki od adaptera, nasao sam na forumu da si dobio s kosom...
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
imo sam ja ovakav adapter sa slike ali sam ga prodao sa kosom zajedno:

http://www.pik.ba/artikal/3884982/produzetak-za-motokultivator-labin/

desni dio na slici ti treba jel?

Tako je, desni dio.... a ovo je kućište za taj adapter? to samo paše na mondial vjerojatno? ili je jedna strana superspecial a druga mondial?

Jel zna netko broj mobitela od korisnika BERTOLINI, on to sigurno ima? Ako netko ima njegov broj, molim vas na poruku, imao sam ga u mobitelu, al su mi ga maznuli...:vragek:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Tako je, desni dio.... a ovo je kućište za taj adapter? to samo paše na mondial vjerojatno? ili je jedna strana superspecial a druga mondial?

Jel zna netko broj mobitela od korisnika BERTOLINI, on to sigurno ima? Ako netko ima njegov broj, molim vas na poruku, imao sam ga u mobitelu, al su mi ga maznuli...:vragek:

nemam broja nažalost.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
i meni je žao kaj nisam uzeo njegov broj,dobro bi mi došao...:(
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
ta osovina je dio od mondiala a puškica je od specijala probaj u ITC Zenica tamo su dijelovi jeftiniji 0038732407413
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
ta osovina je dio od mondiala a puškica je od specijala probaj u ITC Zenica tamo su dijelovi jeftiniji 0038732407413

Ja sam ti iz Krapine, Zenica je daleko :supz:

Kupio ja to danas, brand new, puškica 160 kn, osovinica 180 kn, ukupno 340 kn, skoro me šlagiralo....:mad:

Sad mi još fali vansko kućište,a to budem klepao sam samo da kolega nacrta prirubnice i cijev pa u izradu :supz:
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Ja sam ti iz Krapine, Zenica je daleko :supz:

Kupio ja to danas, brand new, puškica 160 kn, osovinica 180 kn, ukupno 340 kn, skoro me šlagiralo....:mad:

Sad mi još fali vansko kućište,a to budem klepao sam samo da kolega nacrta prirubnice i cijev pa u izradu :supz:

bitno j da si ti to nabavio.sad možeš pilati drva svugdje.skupo jeste ali se to kupuje samo jednom
 

Najnoviji postovi

Na vrh