• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Labinprogres Adria 04

Kangarun

Novi član
Tu od
20 Lis 2019
Poruka
2
Namjeravam kupiti kopačicu MINI ADRIA ch 270 Labin progres , benzinski motor kohler 7ks , 3 brzine naprijed + rikverc.....da li netko ima ikakva iskustva ?....bilo kakav savjet ....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Nemaš brige, dobar je to i jak stroj, ali zahtijeva i snažnu ruku.
 

Kangarun

Novi član
Tu od
20 Lis 2019
Poruka
2
Hvala na savjetu.....znate da netko ima?...snažnu ruku imam....znam da je s tim frezama teže raditi,ali kod mene je otok u pitanju i ponekad ga treba prenositi.....zbog toga nešto veće i jače ne dolazi u obzir...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,393
Kod nas ih nema.
Inače, to je normalna Adria 04, samo s malo slabijim motorom i užim motikama, pa bi trebala i dugo trajati.
Ali lagana baš i nije, jer je čvrsto građena. Ta getriba podnosi i dvostruko jači motor.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Ako je misliš prenositi preko zidića ili nekih sličnih prepreka, onda se čuješ pravi gašo. Kasnije ti stavim sliku, ali sa Lombardini (diesel) motorom.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Semeringo je 30x62x7, onda do njega dođe ova podloška (koja zatvori fi 62) i tek onda ovaj facken zaštitni poklopac. Ma ki ga je zamisli👊. Bio sam sumnjiv da ću ga uspjeti isčupati cijelog , pa da ga morem vratiti . Onda za slučaj uzeo nove.
IMG_20240115_145936~2.jpg

Neki zajebani sistem.😡
IMG_20240115_150700~2.jpg
 
Na vrh