• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lajtunzi

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Hvala. :ppozdrav:
Taj detalj "da budu crvene" mi je falil. Originalne su. Bum izmeril debljinu, ali na oko mi se čine solidnima.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Iwanho, ja sam izlohal šajbice od kanistera ulja i pokazali su mi se bolje nego bakreni, jer trebaju manju silu pritezanja, kaj je na aluminijskom odljevku (ili špijateru) kućišta dosta važno.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Bravo kolega ZJ,bez razmisljanja i kreativnosti bolje da nisi u poljoprivredi jer bus sam fest crncil.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Hvala. :ppozdrav:
Taj detalj "da budu crvene" mi je falil. Originalne su. Bum izmeril debljinu, ali na oko mi se čine solidnima.
Nemaš brige, ja ne zaboravljam da si i ti meni pomogel.
Da si mi bliže pomogel bi ti i više.

Plastične pločice se meni ne sviđaju jer mi se uvijek vrti po glavi da plastika od nafte otvrdne pa s vremenim mislim da bi moglo propustiti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Držale su pri meni dugo, bar jedno 15-tak let...do generalke. Ne popuste, jedino svaki put trebaju nove.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Znam, ja kad sam ti delal generalku sam ih izbacil i stavil bakrene.
Jel su još uvijek te bakrene gore ili si ih mjenjal plastičnima?

Po mom iskustvu aluminijska pločica je bolja od bakrene ali je za jednokratnu upotrebu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Neznam baš da je to do farbe ali i ona nekog vraga drži.
Ma danas je teško i dobre bakrene pločice kupiti. Jedno vreme su prodavali tvrde koje se ni popustiti nisu dale...
 

Najnoviji postovi

Na vrh