• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini 1056dt

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
lamborghini r1056dt stojim u mjestu i hidraulični volan teško okreće krenem i sve sljaka:(doh):
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Kakva su iskustva sa ovim traktorom, prednosti i mane

Kupio sam ga za šumu 105 ks 4.5 t motor 6cy zracno hleđeni
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Re: ulje za getribu Lamborghini 1056dt

Akros Multi FCT 10W-30.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Re: ulje za getribu Lamborghini 1056dt

Neznam točno, no računao s 50-tak litara.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Re: ulje za getribu Lamborghini 1056dt

si ti uzeo onog lamba sa njuškala što je bilo hitno za 52 tisuće???vidim da ga nema,a mislim da je taj model bio!
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Ima netko tko ima kakvih saznanja o kardanu na traktoru lamborghini1056dt. Problem kada traktror stoji donekle vodoravno kardan radi kad se nagne na bok jedan drugi opet niš i kad stoji na uzbrdici ne radi... jeli moguce zbog ulja da ganema dovoljno POMAGAJTE AKO BOGA ZNATE
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Provjeri razinu ulja, stanje ulja i filtera.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Kolega,bez uvrede,čini se da su ti spakovali mačka u vreći s tim traktorom po povoljnoj cijeni..!
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Nije lose stanje ali nije ni bajno a sad macak u vreci je to znam i ja. ali nikog nisam poznatog pronasao da bi mi nesto prodao ili preporucio meni je trebao traktor hitno tezak i jak sto i je jer cca 3.5 m3 šlajsam traktor se ne dize a ovo ostalo sve radi i dobro radi osim tog kardana. Kasno je za sprijecavanje treba mi lijecenje
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Moguće da je nivo ulja prenizak, te pumpa radi na suho.
Provjeri to prije nego nastane veća šteta - na mjenjaču.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nije mi namjera omalovažavati te,žao mi je što je to kod nas praksa da ti uvale drek od traktora i nemožeš im nikaj...
Probaj kontaktirati kolegu Virtusa,mislim da je on serviser za same,pa bi ti mogao pomoći u vezi traktora,a ti si barem te neke osnovne stvari prekontroliraj,ulja,filtere,bar da imaš neku referencu da je nešto kak se spada pa da se traži dalje problem ukoliko se ne otkloni!
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
a kako ga pronać mislim kolegu virtusa

ja to nisam tako ni prokužio. SORY.


ali taj tjedan kad sam imao keš obišao sam 10 traktora i nijedan nije bio u takvom stanju kao ovaj a za 50000 kn imao sam pik na masey ferga i na torpeda ali nista nije bilo čak sam u jednom trenutku imao i 75000kn i nađem ga i sutra zovem veli frajer otišao JE i jbg ovaj je dosao probao sam orati sa 16col plug okretač ide dečko i to 10 km/h

Kardan na ravnom radi odlično ali kad se nagne gotov
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh