• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini 1056dt

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
danas radim od 7 do 7 navecer sutra ujutro idem vidjet jer traktor i vitlo su u šumi nisu doma p cemo vidjet sta di kud
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Dečki, danas sam provjerio ulje i malo ga je. Odem kupim, nalijem i trt milojka. Poludio sam danas sam ga dovezao u Zagreb i odvezao kod mehanicara vidit cemo sta je rekao je u utorak da ga pocinje raskapat

Jel to bi onaj kaj je kao cijeli sredjen bio generalno
je je taj je

Danas nije radio vise ni vodoravno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Hvala ti na upozorenju ulje je svemu krivac filter se zaštopao nije pumpa imala dovoljno ulja i podrobio se doboš od lamela, nove lamele, novi doboš nova pumpa, novi filter = 19325kn:icon_hang:
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Cudno da kontrolke nije palio kad mu je pao pritisak.

Djeluje mi jako skup kvar, provjeri si još na kojem jestu za dijelove.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Radi li uopće transmiter tlaka i žaruljica za kontrolu (pod)tlaka ulja?
 

matko1056dt

Član
Tu od
22 Sij 2016
Poruka
64
Neradi lampica, kvar uklonjen. Uglavnom ukratko, ulje je bilo ispod razine, getriba nije bila očišćena i sav talog je pao na dno, nešto je pumpa povukla tog smeća a krupnije je ostalo na filteru, događa se sljedeće: traktor radi kad je na ravnom ali kad se nagne talog ode na filter i gotovio ostajao bez ulja. Poderalo pumpu poderalo karike na boksu od lamela i lamele i vrat u koji ulazi boks. a k svemu tome i osovinu koja vrti pumpu.

lamele nove
pumpa nova
karike od boksa nove
piksiran vrat gdje ulazi boks
repariran klip koji gura lamele
kočnica kardana nova
oprana getriba
ulje novo 60L

kada sve zbrojim to je ta cijena sa rukama koju sam napisao negdje u prethodnim porukama
Uglavnom od 05.02.2016 zaključno sa 26.04.2016 nije se ništa radilo samo se popravljalo :icon_hang::fiery::mur:
 
Na vrh