• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ja bi isto trebal izmijeniti stop šalter koji se nalazi u kocki od kočenja pa neznam kako odzračiti. Kod mene nema pristojnog mehaničara da bi nekaj znal
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Jel zna netko gdje se nalazi posuda tekucine za pranje stakla na powerfarmu 95?
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Kod mene na powerfarmu 85 otraga lijevo ispod stražnjeg stakla kod lijevog blatobrana. 85 i 95 su tak skoro isti...

Ja moram pronaći gdje je motorić za bacanje tekućine ili odštopati komplet sustav ili kaj se već desilo...
 

Zoran1989

Novi član
Tu od
4 Pro 2017
Poruka
2
Pozdrav svima.
Trenutno koristim Zetor 7745. Međutim kako imamo dosta lješnjaka postao mi je prevelik za malčiranje između pa razmišljam o kupnji Landini Globus 75/80.
Znači korstio bi ga za malčiranje (malčer 220 širine), roto drljača (200 cm) , roto kosu (195 cm) te za ostale "lakše" poslove špricanja, okretanja sijena i sličnog.
Znam da je motor zapremnine 4.2 u ovim modelima 75/80 ks pa me zanima da li je dovoljno jak za ove priključke koje koristim?
Po specifikacijama Zetor ima samo 5 ks više, ali i 200 kubika manje.
Također vas molim na šta moram posebice pripaziti prilikom kupnje navedenog traktora.

Hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh