• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landsberg plugovi

  • Temu pokrenuo djelak
  • Datum prvog posta
D

djelak

Guest
Poštovani vidim da nema teme o landzberg plugovima pa me zanima ima li ko kakva iskustva sa navedenim plugovima
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
jedan od najboljih plugova,ljepo zaorava a lagan za vuč,imal sam 3x14" vukel sam ga univerzalom od 73ks u ilovači,a sused ima 3x11" tak da mi je poznata ta firma
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
ja sam imo lanzberga 4 brazde 14 coli obični i plugovi su odlični lagani su za vuču bio sam super zadovoljan i mjenjo sam ga za rabe 4 brazde okretača i mogu reč da je lansberg bolji lakši je i ne pucaju tako često osigurači kad naiđeš na tvrdu zemlju
 
D

djelak

Guest
ja sam imo lanzberga 4 brazde 14 coli obični i plugovi su odlični lagani su za vuču bio sam super zadovoljan i mjenjo sam ga za rabe 4 brazde okretača i mogu reč da je lansberg bolji lakši je i ne pucaju tako često osigurači kad naiđeš na tvrdu zemlju

zanima me kako zaorava kukuruzovinu
 

ibockin

Član
Tu od
19 Ožu 2011
Poruka
43
zanima me kako zaorava kukuruzovinu

zaorava odlično ako potanjuraš kukuruzovinu plug se ne guši i teraj ako ideš odma s plugom vide se kukuruzovina ali nije strašno prblem je veči što se zna onda zaštopat.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
JA imam Landzberga 3x14 i moram priznat da sam jako zadovoljan,nikad nisam tanjuro kukuruzovinu,a ni palio..i nikad mi se ne guši...Vučem ga sa Renault-om 86 ks
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: Landzberg

Evo, da i ja tu nekaj napišem.

Ovo kaj je prije danek napisal, landsberg 3*11" imamo i plug je fenomenalan, možda mi je sad za koji col premalen, al opet kakve tvde zemlje mi imamo po bregima, nekad je i prevelik. Plug lijepo okreće, zaorava biljne ostatke, a lagan je za vući...
ispod je i video

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=4ZwY3OE-ZtE[/YT]
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Re: Landzberg

I ja sam probal orati s kombinacijom kolege @ibosilj. I imam samo pohvale o plugu. Jest da je malo premali za taj traktor, ali sta se tice zaoravanja biljnih ostataka v brazdu i okretanja brazde to je besprijekorno.
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
378
Re: Landzberg

gdjese mogu nabaviti nove daske za landsberg plug negdje sam procito ali sada nemogu naci a mislim daje negdje u zagrebu ali neznam koja firma pa ako tko zna bio bi zahvalan
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Re: Landzberg

ne znam ti, moje se isto troše polako i bojim se toga kad budem moral pitati za nove, mislim da nisu prejeftine... :/
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Re: Landzberg

gdjese mogu nabaviti nove daske za landsberg plug negdje sam procito ali sada nemogu naci a mislim daje negdje u zagrebu ali neznam koja firma pa ako tko zna bio bi zahvalan
Odguglaj JAKPIC Lonjica.ili PSC Ferenčak pa pitaj.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Re: Landzberg

zanima me kako zaorava kukuruzovinu

Kolega ima landsberga servo lll , 3 brazde ,prekretač , Štelajući , naštelan na 16 cola i iza berača ili kombajna (frezano ) nema štopanja i zaorava svu kukuruzovinu bez problema .
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
378
Re: Landzberg

jasam sada dosi iz njive kombajnb mi vrsio i orem bez problama nikako mi nije zatusilo plugova a ima 3x10 coli i jako sam zadovoljan snjma
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: Landzberg

ljudi jel neko zna di bi mogel kupit deflektore za landsberga 3+1 i ako se uopce mozeju montirat ili cu ih morat sam radit
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Re: Landzberg

I meni slažu vrhunski kad radim npr.travu ali obavezno pretpluznjaci gore no kukuruzovinu ne baš ostaje mi vani dosta
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh