• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LEGALIZACIJA FARME

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Još jedna glupost naših "pametnih " glava ! Imao sam priliku vidjeti u Švicarskoj mjesto Birr usred sela ili malog grada po uređenosti štala s kravama a preko puta općina .
 

proart-ing

Novi član
Tu od
20 Pro 2011
Poruka
6
opčina donjela uredbu, ustvari vjece opčine donijelo uredbu u kojoj stoi da se nesmije drzati domace zivotinje unutar građevinskog podrucja na cjelom teritoriju datične opčine znaci u svim selima na području opčine govorimo o štali veličine 60-70 kvadrata prizeemnica zidana ciglom jedna velika vrata šiber i svoja prozora od pvc-a pokrivena mediteranom građena na mjestu gdije je bila stara štala (svinjac; mi bimo rekli PRAŠČAK) u kojem ima 8 boksova i drzi momentalno nekih 20-25 tovljenika ima septičku jamu a gnoj kod čiščenja vozi na njivu prikolicom

Mislim da bi trebalo pitati ljude iz općine tko se sjetio ovak pametne uredbe?
Strašno.... ne znam šta oni misle tko će im proizvodit hranu:scratch
 
M

MOCO

Guest
nađi svog vječnika (onog za kog si glasao) pa pitaj šta je bilo na tom sastanku, zašto je to tako i tko je to predložio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh