• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LEŠKO.d.o.o

T

Tomazy

Guest
josip123 kaže:
ima li on kakve veze sa špricama leško?
to i mene zanima al taj s špricama je iz međimurja i tu su na forumu tak da nebi reko.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
u gudovcu na sajmu dogovarao cijenu leško šprice i nisam je na kraju kupio,pa me zanima da li sam bio toliko blizu lopovima.sad znam da nisam.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ove godine bi trebao da kupim novu špricu,a leško su odlične šprice i nešto su povoljnije od agromehanike,mislim da će leško biti moj izbor.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
i neka jer takvi ne trebaju ni nama,a ni proizvođačima jer odbijaju kupce od sebe pa i proizvođač osjeti njihove zajebancije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Paaa recimo, zato ja nemam Carraro, nego Same... (nikak dobiti predračun s listom opreme na traktoru).
 
I

Ivan_Kos

Guest
ja sam 2006. kupio od leska traktor agriplus 85f, frezu sicma i dal degan atomizer 330 l. nisam imao problema ali kasnio mi je sa isporukom par tjedana.. jedan poznanik je kupio godinu poslije traktor agriplus 65f i cekao ga je skoro 2 godine!!? platio mu je sve unaprijed, ovaj je u meduvremenu izgubio neke kvote za uvoz i poceo je propadati ali je nekak jedva uspio dobiti traktor jer je otiso kod njega sa kamionom a policija mu je vec pocela pljeniti sve strojeve iz dvorista jer su mu banke radile ovrhu, i on je doso sa kamionom, spavao je tamo 2 dana, kad je dosao traktor natovario ga je traktor i odvezo. spasio se u zadnji cas, ne bi dobio nista! situacija se smirila i nakon par mjeseci mu lesko posalje NOVI VUCENI ATOMIZER DAL DEGAN OD 2000 L!?? kao to je zbog neugodnosti i cekanja traktora.. lesko mu dao kao neku nadoknadu novi atomizer!? nitko nije mogo vjerovat a i danas kad pricamo o tome je malo ludo..

svi koji rade sa njime a pogotovo ako ste mu uplatili neke novce za robu moj savjet vam je da odete gore kod njega i pokupite svu robu, nemojte otici i nedajte se otjerati dok vam ne da placenu robu! drugacije nazalost oni tamo ne poznaju a i firma mu je jaka, radi on koji je neki polumehanicar sa 3 razreda srednje skole, zena i kcer koje nemaju pojma o nicemu a klijente primaju u onom oronulom sobicku gdje ulaze macke i kokosi..!?

ja sam htio uzeti par setova rezervnih remena za traktor kad sam cuo da propada pa reko da imam ali nikada mi nisu uspjeli poslati postom makar smo se valjda 10 puta dogovarali oko placanja, adrese, itd.. nema druge neko otici kod njega, platiti i ODMAH uzeti robu!
 
D

dmati49

Guest
Dali postoji kakav drugi uvoznik igdje nabavljate
rezervne djelove.


pozdrav..
 
D

dmati49

Guest
Za Carraro pitam.

Ako netko nešto zna neka napiše adresu ili tel.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
dmati49 kaže:
Dali postoji kakav drugi uvoznik igdje nabavljate
rezervne djelove.


pozdrav..
kaj trebas djelove ili samo pitas imam ja jednog svemoguceg trgovca ,gazda bobo moze potvrdit :p
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Jeste vidli???
LESKO-AGRO d.o.o.
U gospodarskom listu se reklamira.
Opet prodaje CARRARO i GOLDONI !!!
Šta je profunkcioniro opet ili???
zna netko nešto o tome?
 
I

ivanm

Guest
a vjerojatno firma na tetku, strinu i kako to več ide u lijepoj našoj...
 
Na vrh