• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LEŠKO.d.o.o

D

dmati49

Guest
Dali mi netko može nešto reći o toj firmi.
Kakva poslovna iskustva ima.
Ja sam kupio traktor prije 3g. još mi nisu sve isporućili što sam platio po ponudi. :evil:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
ja sam kupio motokultivator bcs prije 5g na jesenskom velesajmu dobio ga pred prolječe,sreča je kaj je stroj za sad bez greške.
 
D

dmati49

Guest
puknuti kaže:
http://www.potrosac.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=19 :(
I moja sreča što je traktor bez mane,i jako dobro radi .
AGRIPLUS 85 v
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
puknuti kaže:
http://www.potrosac.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=43&Itemid=19 :(
to baš kod nas funkcionira :roll:
 
D

dmati49

Guest
puknuti kaže:
pa kaj su ti ostali dužni?
Šire zadnje točkove.
Prednje blatobrane i još par sitnica.
Ja ih nazovem i oni obečaju ali ništa od obečanog.
Sada imam 11,2-28...i to dosta propada u zemlju -vinograd.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Frend mi je kod njega kupio traktor i imali su dosta problema dok su ga dobili!
Traktor su uplatili kešom sve odjednom i traktor nikako da stigne,i tako su se natezali jedno 3 mjeseca i onda im je traktor napokon bio isporučen,uz puno muka,natezanja i telefonskih poziva...!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kad netko ima love za dodatnu opremu onda je tu i prilika da ga se odere ...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Puknuti, nemoj tak. Nije on prvi kojega je nasanjkal.
Prijateljevom bratu je obećal traktor s prednjom hidraulikom, i on ga je takvoga paltil. Traktor je došel bez PH, a ovaj je obećal ugraditi ju naknadno. No, na Carraro uopće nejde prednja hidraulika (ali meni nisu vjerovali). Dakle, sad ima traktor bez PH, a ista mu treba za kosilicu...
 
D

dmati49

Guest
dino kaže:
Frend mi je kod njega kupio traktor i imali su dosta problema dok su ga dobili!
Traktor su uplatili kešom sve odjednom i traktor nikako da stigne,i tako su se natezali jedno 3 mjeseca i onda im je traktor napokon bio isporučen,uz puno muka,natezanja i telefonskih poziva...!!!
Ista situacija uplata u 12mj. a isporukau 4mj.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma bi im ja ***** uplatil xx k eura i čekal xx mjeseci ..ti mater pa nismo u socijalizmu.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Jel to taj, što su ga bili nalupali ? :blackeye
izljubili ga pesnicama...
ako jest...onda je poznat...
 
A

AGRIPLUS65

Guest
ZJ kaže:
Puknuti, nemoj tak. Nije on prvi kojega je nasanjkal.
Prijateljevom bratu je obećal traktor s prednjom hidraulikom, i on ga je takvoga paltil. Traktor je došel bez PH, a ovaj je obećal ugraditi ju naknadno. No, na Carraro uopće nejde prednja hidraulika (ali meni nisu vjerovali). Dakle, sad ima traktor bez PH, a ista mu treba za kosilicu...
neznam dali ide ili ne ph na njega ,ali sam nasal jednu sliku sa ph ,sad je nemogu nac ali mislim da je to bilo negdje vani,kad smo mislili kupovat novi traktor onda je obecaval sve i sve je bilo moguce,i jos sam čul da se traktor nemore dobit odma ako ga nema na lageru vec da tvornica koja ih radi ide u proizvodnju tek nakon sto dođe veca naruđba :scratch
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
izgleda da ovaj može da zatvori firmu.proklinjat će forum. :lol: :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ma tko ga šiša,on je taj koji bi trebao da se crveni :oops: ,ali neće sigurno jer takvi se ne crvene ni zbog čega.
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
jedan poznanik iz zagorja kod njega naručio univerzala 53 nakon duže vremena i dosta otplačenih rata jedva dobio imt 549
 
I

ivanm

Guest
čitam i neznam dal da se smijem ili plačem, jadna nam država.
uostalom, stari je kod njega naručil 640 dtc sa panexovom kabinom 4 mjeseca prije dolaska pdv-a, neznam koja je to godina bila, i ostavil mu 11000 dem na stolu ostalo po isporuci,a traktor je trebal stignut za mjesec dana. stignul je 20.12 te godine kad ga je već stari dva puta dnevno zval svaki dan i punil pušku tak sam još dobro prešel ali prednju kuku i motorić brisaća sam žical sljedećih mjesec dana, a gume oko vrata dan danas nisam dobil od njega nego sam ih kupil sam jer mi se nije dalo zaj.. s njim. što se traktora tiče dobil sam bolji traktor od njega nego susjed od "dom-križevci" sa boljim gumama i svjetlima i 2000 dem jeftinije i danas nakon 5000 sati cigo još ide bez frke.
jedan je poznanik naručil malčer u 3 mjesecu prije 4 godine i još nije dobil već je uzel kod njega na dvorištu uzel drugi i nije mu ga još platil.
ukratko leško je tip koji će te rađe zaj.. za 200 eura i 6 mjeseci čekat novce umjesto da da 100 eura jeftinije i lovu broji.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
danas sam cul da neki lik tu kraj mene kupil od njega traktor i da ga je dobil za tjedan dana kako su se i dogovorili :scratch
 
I

ivanm

Guest
imal je neke karariće u oglasu nedavno i mislim da je taj oglas još uvjek u oglasniku, samo neznam od kud mu
 
Na vrh